WARSZTATY
 

 

Medytacje z Fioletowymi i Złotymi Płomieniami

 Prowadzący: Sophia Serce Ziemi oraz Jarosław Ziółkowski

Zapraszamy na prowadzone przeze Nas Medytacje ze Świętymi Fioletowymi Płomieniami Transformacji, oczyszczającymi wszystkie poziomy energetyczne naszych ciał i Ziemi. Na Medytacje z Boskim Złotym Płomieniem ze Źródła. Aktywowanie Świętej Przestrzeni Serca.

Rozpuszczanie wszelkich lęków, przekonań, karmy, wszystkiego co Nas ogranicza i nie pozwala na pełny spełnienia rozwój zgodnie z pierwotnym wzorcem naszej Duszy.

Medytacje z kryształami, esencjami energetycznymi....

 

kontakt
Jarosław Ziółkowski
tel. 791-328-528; email:
jaro1979@wp.pl

Sophia Serce Ziemi tel. 508-238-381; sophiaserceziemi@gmail.com

więcej

 

 

Tworzenie miejsc mocy z kryształów i esencji energetycznych

Zapraszamy do wspólnego zasiewania esencji energetycznych i kryształów na terenie Szczecina i nie tylko. Esencje energetyczne i kryształy przyspieszają procesy wzrostu, transformacji i przemiany istot i przestrzeni. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam.  Tworzenie instalacji krystalicznych, miejsc mocy. Już w przeciągu ostatnich lat na terenie Szczecina i w innych przestrzeniach dużo esencji i kryształów zostało posianych.


Instalacje które zasiewamy służą m.in. przepaleniu starych systemów kontroli i walki o przetrwanie, połączeniu z Wyższą Jaźnią, rozprzestrzenianiu dostępu do nieskończonej Energii i Bogactwa, utworzeniu Przestrzeni do samorealizacji swojej Duszy

Istnieje możliwość zamówienia instalacji krystalicznej lub esencji do swojego domu, ogrodu, miejsca pracy.

kontakt
Jarosław Ziółkowski
tel. kom. 791-328-528; email: jaro1979@wp.pl

 

 

Powrót do głównej strony