nasz sklep  ekologiczny

(tu możesz kupić te produkty)

 

Mikroorganizmy - EMY

zamiast trującej chemii i nie tylko!!!

 

EMY - są to specjalnie dobrane gatunki dobrych bakterii, grzybów i innych mikroorganizmów, które robią dla Nas różne cuda!!!

Jakie? A to tylko niektóre przykłady:

- wprowadzone do naszego organizmu likwidują trucizny, choroby nawet rakotwórcze. Można sobie w nich urządzić kąpiel (zanikają choroby skórne, łupież, łuszczyca itp, szybciej goją się rany)

- mocząc żywność w roztworze z tymi emami szybko możemy zlikwidować chemię i trucizny znajdujące się w żywności. Żywność zamiast trucizną staje się lekarstwem. A to dzieje się momentalnie w ciągu minut.

- przywracają życie glebom, martwa gleba staje się żywa - przewrót w rolnictwie i ogrodnictwie - zamiast nawozów chemicznych, pestycydów, które niszczą życie w glebie i zatruwają rośliny, uprawy, zboża, gleby, wody, powietrze, można stosować specjalne mikroorganizmy!!!

- przyspieszają one wzrost roślin, zwiększają plony,

- chronią rośliny przed chorobami, grzybami, szkodnikami nie pozwalając im się tutaj rozwijać,

- oczyszczają wodę - można je stosować do ratowania, przywracania życia naszym oceanom, morzom, rzekom, jeziorom - woda pod wpływem tych drobnoustrojów staje się krystalicznie czysta, mało tego - żywa energetycznie,

- można nimi sprzątać nasz dom (wtedy nie trujemy środowiska jakimiś detergentami, chemikaliami). Mało tego wraz z rurami wkraczają do rzek, mórz robiąc dalej porządki,

- można je stosować w oczyszczalniach ścieków, basenach, toaletach...

- można je wlewać do miejsc gdzie jest już zatrute i skażone środowisko (gleba, woda, powietrze) - te drobnoustroje przekształcają martwe środowisko w żywe!!! Stosowane są między innymi na terenach popowodziowych - skutek fenomenalny.

- do przyspieszania rozkładu odpadków organicznych - fenomenalne przyspieszenie produkcji kompostu, nasze śmieci polewane tymi mikroorganizmami nagle znikają Nam z oczu, przekształcają się w glebę, reszki wody, którą można podlewać nasze ogrody, kwiaty...

- mogą być stosowane na komunalnych wysypiskach śmieci, mikroorganizmy te szybko je rozkładają i tworzą z nich glebę,

- można je stosować w oczyszczalniach ścieków,

- mogą być stosowane jako naturalne konserwanty żywności!!! TO FENOMEN!!! Bo nasza żywność w końcu staje się zdrowa!!! Nie musi już być faszerowana chemią, truciznami.

 

 
   
   
   
   
   
   
   

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony