o mnie

ODPROWADZANIE dusz, bytów do swoich właściwych wymiarów, przestrzeni (egzorcyzmy) / OCZYSZCZANIE

 

Odprowadzam dusze, byty i inne istoty do swoich wymiarów, światów stosując techniki Świętej Geometrii. Wszystko się dzieje za ich zgodą po negocjacjach jak i za zgodą Wyższej Jaźni. W trakcie negocjacji komunikuję się z Wyższą Jaźnią. Te istoty nie są wyganiane, wypędzane na zewnątrz pomieszczeń czy ciał bo i tak wtedy mogą wrócić lecz są odprowadzane do swoich najwłaściwszych wymiarów, gdzie będą mogły się rozwijać. Pomagają mi przy tym m.in. Strażnicy Międzywymiarowi. Przy okazji oczyszczam dane miejsce, osobę z klątw, starych toksycznych energii

Zajmuję się odprowadzaniem dusz które uwięziły się między wymiarami w zaświatach. Działam zarówno globalnie (cmentarze, katastrofy na Ziemi, podziemia bloków mieszkalnych...) jak i na życzenie różnych osób.

W trakcie gdy dusze odchodzą zwiększa się wibracja Ziemi, na Ziemię w zamian schodzą Istoty o coraz wyższych wibracjach. Często dusze uwięzione czy przywiązane  do danego miejsca bronią go, straszą innych i w wyniku tego w danym mieszkaniu są kłótnie, haos życiowy, w przypadku firm słabe dochody, problemy, zaś w przypadku określonych terenów niemożność jego rozwoju, kreacji w danym miejscu, gdyż "duchy" strzegą tego miejsca, będąc zagubione i trzymając się starego.

Odprowadzenie odbywa Sercem i w porozumieniu z Wyższą Jaźnią. I doprowadza nie tylko do większej Harmonii w danym miejscu ale możliwości dalszego rozwoju.

cena: 250zł - łagodniejsze wersje (odprowadzanie pojedyńczej duszy...)

450zł - trudniejsze przypadki (nawiedzone domy, demony, klątwy, cmentarze, grupowe odprowadzanie np. po wypadkach, katastrofach...)

 

Powrót do poprzedniej strony