Ogłoszenia

 

 

 UZDRAWIAJĄCA SESJA DŹWIĘKIEM MIS KRYSZTAŁOWYCH

Sesja dźwiękiem kryształowych mis to doskonały prezent dla osób pragnących odnaleźć spokój, harmonię, zdrowie, równowagę i radość w swoim życiu.

Pierwszy krok to oczyszczenie i odbudowa uszkodzonych tkanek, zharmonizowanie energii w organizmie (czakry, meridiany)

w procesie komórkowej pamięci opartej na naturalnych wibracjach częstotliwości drgań.

Kolejnym krokiem jest harmonizacja emocji i wycofanie się z podejmowania  działań utrwalających niesłużące nam już nawyki

i wzorce myślenia.

Kolejne sesje z dźwiękiem kryształowych mis mają poszerzyć naszą świadomość, wpłynąć na naszą kreację i otworzyć wrota wyższej świadomości, mądrego i ukierunkowanego działania by żyć harmonijnie  w zgodzie z naturą i wyższą wibracją materializacji i przyciągania do swojego życia tego co piękne, harmonijne i wyjątkowe.

Jeśli z kolei Jesteś gotowy by aktywować w sobie geniusz poprzez regularne spotkania z dźwiękiem możesz odbudować 12 nici DNA, zharmonizować obie półkóle mózgowe, poszerzyć możliwości autokreacji i widzenia przestrzennego.

 

ZDROWOTNE DZIAŁANIE:

Masaż  mis kryształowych to potwierdzona naukowo metoda pracy z dźwiękiem odbudowująca strukturę krystaliczną naszego ciała i przynosząca zdrowie już na poziomie komórkowym. Zdrowe tkanki i komórki naszego ciała wibrują z określoną częstotliwością w naszym ciele. Dźwięk kryształowych mis potrafi odbudować uszkodzone tkanki dzięki zastosowaniu w masażu odpowiednich interwałów muzycznych. Harmonizuje energię w organizmie dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnej medycyny. Już pierwsza sesja potrafi przynieść ulgę w bólu mięśni, obniżyć ciśnienie krwi i ustabilizować krążenie. Kolejne sesje mają moc rozbicia komórek nowotworowych, kamieni nerkowych etc., które są usuwane z toksynami z organizmu przy jednoczesnym odżywianiu komórek dotkniętych nowotworem.

 

INWESTYCJA:

Sesja jednorazowa (INDYWIDUALNA) - 1 godz: 120zł (w trakcie sesji są również używane kryształy, esencje energetyczne, generatory kryształowe..)

Sesja 1 raz w tygodniu – 100zł

Sesja kilka razy w tygodniu – 90zł

ZNIŻKA DLA GRUP – 2 osoby 10zł mniej od osoby / od 3 osób – 20zł mniej od osoby.

 

KONTAKT I ZAPISY:

Ewa i Jarosław Ziółkowscy; tel. kom. 508-238-381; tel. kom. 791-328-528

email: sophiaserceziemi@gmail.com; email: jaro1979@wp.pl

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony