TRANSFORMACYJNA MEDYTACJA Z FIOLETOWYMI I ZŁOTYMI PŁOMIENIAMI

Święte Fioletowe Płomienie alchemicznie transformują niższe wibracje naszego ciała fizycznego, naszych ciał świetlistych, emocji, myśli (wszelkie trucizny lub to co Nas ogranicza) w wyższe wibracje Boskiego Złotego Światła.

Spalanie w Nas w Świętych Fioletowych Płomieniach: wszelkich trucizn fizycznych i energetycznych, lęków, starych ślubów, inicjacji, klątw, karmy, kodów sił ciemności, wszystkich programów ograniczających naszą świadomość i percepcję, wszystkiego co jest niezgodne z naszym Wnętrzem, z Pierwotnym Wzorcem naszej Duszy.

Spalanie na całej Ziemi w Świętych Fioletowych Płomieniach trucizn zawartych w oceanach, morzach, rzekach, ziemi, powietrzu, żywności...,  lęków, agresji, starych przekonań..., wszelkich systemów kontroli, władzy, posyłanie Św. Fiolet. Płomieni w miejsca wojen, kataklizmów, na całą Ziemię.

Z Boskiego Złotego Światła powstaje wszystko, cały Wszechświat.

Odbudowa w Boskich Złotych Płomieniach doskonałego nieśmiertelnego Ciała fizycznego, wszystkich Ciał Świetlistych, 12 nici DNA, 12 czakr i ich zjednoczenie. Odbudowa połączenia ze Źródłem i wszystkimi istnieniami w całym Wszechświecie. Podłączenie do Kosmicznej Miłości i Wiedzy.

Rozprzestrzenianie Boskich Złotych Płomieni po całą Ziemię.

ZAPISY I INFORMACJE:

jaro1979@wp.pl

tel. 791-328-528

sophiaserceziemi@gmail.com

tel. 508-238-381

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony