Z cyklu - Latarnie świetlne ~ Wspomnienia z Domu "Ewolucja Materii"


Zmiana Naszej Węglowej Struktury


Przekaz Grupy - Listopad 2010

Źródło: www.lightworker.com

Channeler: Steve Rother

 

Bramy Pomiędzy Wymiarami

Energia w tej sali uległa zmianie ponieważ brama pomiędzy wymiarami się otworzyła. Większość z was uświadomiła sobie to przesunięcie energii, które czuje się jakby nastąpiło rozszerzenie przestrzeni; a dzieje się to już od jakiegoś czasu. Za każdym razem, kiedy myślicie o zmarłych albo o czymś, co niejako czujecie, że znajduje się poza zasłoną - bramy pomiędzy wymiarami otwierają się, aby istoty te mogły znaleźć się blisko was. Mają one dostęp do was w każdym momencie.

Doświadczaliście tego podczas całej swojej egzystencji na Ziemi, jednakże obecnie niektóre elementy ulegają zmianie. Wasza wrażliwość jest znacznie większa, dlatego odczuwacie to na innym poziomie. Uczycie się także, jak używać tych bram, które we Wszechświecie są obecnie masowo wykorzystywane. Zwykle korzystano z nich przy obserwacji wydarzeń zachodzących na Ziemi.

Drodzy, nigdy dotąd nie istniało marzenie, ani nawet nie powstała najmniejsza myśl o tym, że ludzkość może osiągnąć tak wysoki poziom w swojej ewolucji. W rzeczywistości, w ostatnich tygodniach, tak bardzo posunęliście się do przodu, że niektóre z waszych własnych systemów zdają się już w żaden sposób do was nie pasować. Rzeczy, które zwykle były dla was bardzo ważne są ponownie przewartościowane. Wielokrotnie wzorce, które miały służyć waszej zabawie lub spełniać jakieś cele, już wam nie odpowiadają, gdyż wy poruszacie się szybciej niż wasze największe marzenie.

Z powodu zdarzeń zachodzących na Ziemi, każda istota we Wszechświecie została postawiona w stan gotowości, a przechodząc przez wymiary mogą one was obserwować lub służyć pomocą. Na Ziemi obecnie znajduje się wiele istot, które pragną wam pomóc w tej transformacji. Nigdy dotąd transformacja takiego kalibru nie miała miejsca w całym Wszechświecie. To jest powodem powszechnej ekscytacji, co wyraża się w tych wszystkich wizjach które macie.

Możecie poczuć się mało komfortowo wiedząc, że jesteście obserwowani w każdej sekundzie, każdego dnia. Jak się prezentuję? Co to oznacza dla mnie? Przedtem nie byliście tego świadomi ale teraz możecie zrozumieć to, dlaczego nastąpił koniec dla wszelkich tajemnic. Ważne dla was jest to, abyście poczuli się dobrze w nowej sytuacji, gdyż wasza dalsza praca będzie odbywała się właśnie w takich warunkach. Tak, to jest praca, ponieważ przemieszczacie się szybciej niż zakładaliście, ale jest to praca radości. Nawet jeżeli wymaga trochę wysiłku aby zharmonizować wszystkie poziomy, będziecie zadowoleni, gdyż to zaprowadzi was do Domu szybciej niż przypuszczaliście. To również pozwoli wam sprowadzić części Nieba z Domu i zakotwiczyć je na Ziemi, abyście mogli stworzyć własną wizję Nieba na Ziemi, gdyż to wy jesteście Centrum swego własnego Wszechświata.
Mówimy wam o tym na wypadek gdybyście o tym nie wiedzieli.

Harmonia

Tę informację każdy już słyszał. Jednakże harmonia pomiędzy wami zdeterminuje, jak daleko przesuniecie się później we Wszechświecie. Harmonia z sąsiadami, przyjaciółmi i wrogami określi wasze następne kroki, ponieważ ludzkość wzrasta nie tylko na poziomie indywidualnym, ale także kolektywnym.

Ekscytującym jest obserwować was bawiących się tym procesem pomimo tego, że się trochę lękacie, gdyż miejsce do którego zmierzacie jest wam nieznane. Mówimy wam, że nie możecie już być na bardziej odpowied-niej ścieżce do Domu. Nie moglibyście być w lepszym miejscu, niż to w którym obecnie się znajdujecie. Dlatego prosimy was, abyście przede wszystkim głęboko oddychali i zawładnęli własną wielkością, którą już tak bardzo rozwinęliście. Wymagać ona będzie trzymania innych za ręce, aby można było zrobić następne kroki. Cały proces bowiem, zachodzi nie tylko indywidualnie, ale także kolektywnie, ze wszystkimi w tym samym czasie.

Blokady Piękna

Istnieje wiele poziomów wibracji oraz poziomów rozwoju, nie tylko na planecie Ziemia ale w całym Wszechświecie. Istnieje wiele gier we Wszechświecie, który jest o wiele bardziej zaawansowany wibracyjnie niż Ziemia. Jednakże nikt dotąd nie zdołał ewoluować na zupełnie inny zakres wibracji będąc w tym samym ciele fizycznym. Zwykły scenariusz byłby taki, że mieszkańcy Ziemi zostaliby całkowicie usunięci, aby można było rozpocząć nową, ale już na innym poziomie grę. Wy przechodzicie transformację bez takiej alternatywy. Wy ściągnęliście wszystko do waszej rzeczywistości, a efektem tego będzie odkrywanie się piękna. Teraz w każdej dziedzinie tajemnice będą się odsłaniać. To jest etap dostosowania, który z czasem przyniesie piękno, jakiego nigdy dotąd nie było na Ziemi, więc przygotujcie się na to.

Jak by to było, gdyby ktoś mógł widzieć was w każdej sekundzie, każdego dnia? Cóż, to już się dzieje i musimy wam powiedzieć, że kiedy myślicie, że nikt na was nie patrzy, wówczas wyglądacie najpiękniej. To jest ten czas, kiedy pozwalacie sobie kochać siebie. Wielokrotnie wasza postać, jaką prezentujecie innym, blokuje wasze własne piękno. A więc pracujcie nad tym i bawcie się tym. Szukajcie sposobów, aby być bardziej autentycznym.

To sprowadza nas do ważnego punktu. Wiemy, że jest to bardzo trudno zrozumieć ale pamiętajcie, że to wy jesteście Bogiem. Jesteście esencją tego, co we wszystkich religiach, odczuwacie jako Bóg. To wszystko co postrzegaliście jako magiczne, jest po prostu odbiciem waszej energii, a wy teraz uczycie się używać jej zgodnie z intencją.

Największym problemem na Ziemi jest wasze ego, które mówi, że skoro jesteście Bogiem, musicie być tym jedynym Bogiem. Szybko odkryjecie, że nie jest to prawdą. Następny poziom waszej pracy będzie polegał na umiejętności współżycia i stworzenia przestrzeni dla innych Bogów.

Odżywianie Energią

Wasze fizyczne ciało także ewoluuje w kierunku krystalicznej struktury. To fizyczne przesunięcie nie polega tylko na przejściu ze struktury węgla do silikonu, ale na przejściu ze struktury węgla do struktury krystalicznej. W rezultacie, ciało fizyczne będzie poddane wpływom gwałtownego technologicznego rozwoju, w dziedzinie medycyny.

Na przykład, chcemy zwrócić waszą uwagę na fakt, że ludzie zawsze starali się usprawnić ciało fizyczne, aby uzyskać określony efekt. Obecnie na Ziemi panuje ogromna świadomość dotycząca kulturystów i sportowców nielegalnie używających steroidy do budowy masy ciała. Tylko kilka kroków dzieli was od odkrycia w genetyce, które odsłoni wiele tajemnic dotyczących procesu starzenia. Odżywianie energią będzie powszechnie zrozumiane i stosowane przez wszystkich do zbalansowania ciała fizycznego, dzięki czemu zniknie potrzeba stosowania wypełniaczy, a pożądany efekt nastąpi bez używania steroidów i jakichkolwiek pierwiastków śladowych. Czytajcie czasopisma medyczne w poszukiwaniu informacji o przełomach dokonanych w kilku dziedzinach medycyny jako, że medycyna fizyczna i metafizyczna stale się mieszają

Mówimy tutaj tylko o jednej dziedzinie mimo, że jest ich wiele, ale pozwólcie, że użyjemy jej jako przykładu. Sportowcy budują masę mięśniową, aby być silniejszymi i szybszymi. Ostatnio jednak nauczyli się, jak osiągnąć taki sam efekt bez stosowania zewnętrznych środków. To nawet może być dokonane genetycznie, na stałe. Sytuacja ta wywoła trochę zamieszania wśród prawodawców i trenerów, którzy będą próbowali ustalić czy dokonano nielegalnego dopingu. A wszystko to ma miejsce z powodu zachodzącego obecnie procesu prze-definiowania ludzkości.

Wasza fizyczna istota dociera do tego, kim naprawdę jesteście. Jest ona w stanie utrzymać teraz znacznie więcej duszy w ciele fizycznym. Wasze nowe fizyczne ciała będą niosły więcej światła tak, jak kryształ może nieść więcej światła niż węgiel. Wszystko teraz sprowadza się do natychmiastowej reakcji, w wyniku której będziecie w stanie nieść światło bardziej efektywnie, niż kiedykolwiek przedtem.

Fizyczne zmiany w ciele rozpoczną się rozwinięciem umiejętności łączenia się z Domem. Wielu z was już to czuje. Wielu pracowało na różnych poziomach i korzysta z nich w codziennej pracy, co jest bardzo piękne. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem, to na czym się skupiacie, będzie wzrastać. Tak zawsze było, gdyż to wy jesteście kreatorami, ale teraz to na czym się skupicie wzrośnie gwałtownie, ponieważ wiele ograniczeń i starych filtrów używanych do ochrony was przed wami, nie jest już potrzebna. Zaczynacie rozumieć prawdziwą wielkość, jaką jest bycie człowiekiem.

Kosmiczny Żart

Jesteście odbiciem. Bóg został stworzony na wasze podobieństwo, albo wy zostaliście stworzeni na podobieństwo Boga; i to jest właśnie kosmiczny żart. Patrzycie w lustro, a my was tylko prosimy o to, abyście wzięli za to odpowiedzialność. Trzymajcie się tego, korzystajcie z tego, ale najpierw weźcie odpowiedzialność za własne szczęście. Wasza koncepcja wyższej istoty jest prawdziwa, gdyż Bogiem w rzeczywistości jest kolektywna wibracja wszystkich rzeczy. Odnajdźcie te cząstki radości, elementy przynoszące wam szczęście i uśmiechajcie się do siebie. Niech każda komórka się odnawia, gdyż będziecie z nimi pracować przez następne lata, nie tylko w ciągu 2012 r.

Jako istoty ludzkie ewoluujące w nowym środowisku, zróbcie pierwszy krok w kierunku nowego świata, a proces ten będzie się powoli kontynuował każdego dnia. Dzięki waszej nauce będziecie mogli wpływać na swój organizm bez zewnętrznej ingerencji, której rolę już przesądziliście. Dzieje się tak częściowo z powodu tego, że jako Bóg możecie się zmieniać. Przynieśliście już bowiem tę część układanki z Domu. Wy przynieśliście część układanki, której my nie możemy złożyć aż do momentu, kiedy osiągnięcie gotowość i położycie wasz kawałek na stole. Teraz dzieje się to częściej niż przedtem, gdyż energia już jest w ruchu. Wy już podjęliście decyzję, aby zrobić pierwszy krok do przodu, a my jesteśmy z was tacy dumni.

Mówiliśmy już o tym przez eony czasu, ale dopiero od niedawna ludzkość jest w stanie słuchać. Mamy nadzieję, że rozumiecie, iż nie chodzi tu tylko o słuchanie uszami. To nie jest tyko słuchanie przekazu od nas.
To jest słuchanie siebie, ponieważ możecie usłyszeć waszą duszę bezpośrednio przemawiającą do was, jeżeli tylko dacie jej szansę i otworzycie drzwi.

Pozostawimy was z trzema krótkimi uwagami, ponieważ je tak bardzo uwielbiacie. Największym zaszczytem dla nas jest prosić was, abyście zawsze wzajemnie się szanowali. Dbajcie o siebie nawzajem kiedykolwiek macie taką okazję. Pamiętajcie, to jest piękna gra i grajcie dobrze ze sobą.

Espavo.
Grupa

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

e-mail: elzbieta313@o2.pl

www.shaumbra.pl

 

---------

Bhagavan:

 

"Osoba przebudzona jest nieruchoma, a jej działanie dzieje się samo. Osoba przebudzona pozwala rzeczom przychodzić i odchodzić, podobnie jak obłokom na niebie. Osoba przebudzona wspiera/stwarza warunki do życia  wszystkim istotom, bez zabiegania o to."

--------

 

Abraham:

 

Nie musisz akceptować odpowiedzialności za to ,co robią inni w swoim doświadczeniu życia .Patrz na nich jak na wyłaniających się z braku i wiedz ,że będzie im potem lepiej - a wtedy ty poczujesz się lepiej . Możesz ich nawet zainspirować ,gdy będą pogrążeni we śnie ,do obrania lepszego kierunku .Gdy o nich myślisz ,wyobrażaj ich sobie szczęśliwymi .Nie przeżywaj w swym umyśle smutnych rozmów ,jakie mieliście lub pożegnań. Wyobrażaj ich sobie ,jak sobie radzą ze swoim życiem dokładnie tak , jak ty radzisz sobie ze swoim .Ufaj ,że mają w sobie Przewodnictwo ,by odnaleźć swoją własną drogę. To co tak często zwodzi większość z was w pragnieniu ,by pomóc innym ,to wasze przekonanie ,że oni potrzebują mojej pomocy ,bo sami nie potrafią sobie pomóc ,ale to przekonanie jest dla nich szkodliwe ,ponieważ oni w głębi duszy wiedzą ,że potrafią to zrobić i że chcą tego dokonać . Zacznij mówić swemu partnerowi rzeczy takie jak: ,,Jesteś tak fantastyczną osobą. A chociaż nie połączyliśmy się na wielu poziomach tak ,jakbym chciał [a] ,wiem ,że czeka na ciebie doskonały partner i zwracam ci wolność dla tej wspaniałej sposobności .Szukaj jej ! Nie chcę ciebie trzymać tu w klatce, uwiązanego do czegoś ,czego nie chce żadne z nas .Chcę uwolnić nas oboje ku temu ,czego oboje pragniemy. Nie żegnam ciebie na zawsze; mówię: Pozwól temu naszemu związkowi osiągnąć nowy poziom zrozumienia, który będzie pochodził z pełnego pasji ,pozytywnego pragnienia ,a nie podtrzymywanego z obawy przed możliwymi konsekwencjami. A potem powiedz tej osobie: ,, Gdy będę myśleć o tobie ,zawsze będę wiedzieć, że chociaż teraz jesteś smutny ,później będziesz szczęśliwy .Chcę wybrać widzenie ciebie szczęśliwego, ponieważ to wtedy podobasz mi się najbardziej i to jest to ,co i ty byś wolał.,,

 

To co postrzegacie wzrokiem jest jedynie wibracyjną interpretacją .To ,co słyszycie za pośrednictwem swych uszu - a także zapachy ,smaki oraz dotyk odczuwany pod waszymi palcami -są to interpretacje wibracji .A ponieważ robicie to od tak dawna i zgadzaliście się co do tego z tak wieloma osobami ,posiadacie tę statyczną rzeczywistość ,będącą tą wspaniałą platformą ,na której tak stabilnie stoicie .I chcemy byście zrozumieli ,iż ta rzeczywistość ,która według was jest tak stała i stabilna ,nie jest wcale statyczna -ona nieustannie się zmienia. Zmienia się i staje się ,i przekształca do tego stopnia ,na jaki wy ,w swej fizyczności ,jej pozwolicie. Chcielibyśmy ,abyście ujrzeli przez chwilę ,jak wygląda wasz świat widziany oczyma Źródła .Ponieważ ,gdy zaczniecie widzieć swój świat takim ,jakim widzi go Źródło ,wówczas zaczniecie się bawić ,nadstawiać drugi policzek ,wycofywać uwagę z tych aspektów swej planety i życia na tej planecie ,których nie chcecie powielać, ani powtarzać ,ani uczyć swoich dzieci ...Zamiast tego ,zwrócilibyście uwagę ku tym aspektom ,jakie chcecie utrzymywać w swej wibracji i na które chcecie ,by odpowiedziało Prawo Przyciągania.

 

Czy pojmujecie ,że byliście Energią Źródła zanim pojawiliście się w tym ciele fizycznym ? I czy podążacie za naszą myślą ,że ta część was ,będąca Energią Źródła ,wciąż przebywa w wymiarze Nie - Fizycznym ? To tak jak elektryczność przechodził przez ścianę budynku ,do której podłączacie toster i pieczecie tosty .I ktoś powiedziałby: ,,Dlaczego elektryczność nie miałaby być tosterem ? ,, A my odpowiadamy : bo elektryczność jest elektrycznością ,a toster jest tosterem .Część was będąca Energią Źródła ,jest właśnie częścią was ,będącą Energią Źródła - fizyczna część was jest ,,tosterem,, . Ale wszystko to działa wspólnie ,ponieważ tu w swojej formie fizycznej ,zgłębiacie świat .Jesteście właśnie tutaj w Awangardzie myśli .Przybywacie do tej Postępowej konkluzji ,do której Źródło w was mówi: ,,Zgadzamy się i staliśmy się tego wibracyjnym odpowiednikiem,, . Będziecie musieli stanąć z boku dostatecznie daleko ,by pojąć to , co my wiemy o kreacji wszystkiego - o stworzeniu waszej planety ,o stworzeniu tego co wy nazywacie życiem na planecie Ziemia .- ale chcemy byście wiedzieli ,że wszystko co jest manifestacją ,każda część tego wszystkiego była pierwotnie wibracją .Wszystko jest pierwotnie myślą ,potem staje się wibracyjną myślą ,czyli myślą trwającą dłużej ,aż w końcu ,z czasem, wraz z odpowiednią dozą uwagi ,przyjmuje formę i kształt.

 

Słuchanie wielu naszych ludzkich przyjaciół ,jest bardzo interesujące ,gdy wyjaśniają nam ,że mówią o czymś dlatego , że jest to ,, prawdą ,, .Zaś my odpowiadamy ,że jest to naprawdę słabą wymówką ,ponieważ tak wiele rzeczy jest prawdą .Prawda oznacza jedynie ,że ktoś obdarzył to uwagą ,zaoferował wibrację tej rzeczy , a następnie Prawo Przyciągania mu to dostarczyło .A ponieważ Prawo Przyciągania mu to dostarczyło ,mógł to zaobserwować .A gdy to zaobserwował ,zaoferował wibrację .Jedynym powodem ,dla którego cokolwiek jest prawdą w czyimś doświadczeniu jest to ,że w jakiś sposób ,zaczął emitować wibrację tej rzeczy . Jesteście twórcami swego własnego doświadczenia życia ,niezależnie od tego ,czy wiecie o tym ,czy nie - a więc możecie równie dobrze robić to celowo .Nie możecie wyłączyć swej wibracji .Zawsze emitujecie wibrację ,a Prawo Przyciągania zawsze odpowiada na waszą wibrację ,tak więc możecie równie dobrze czynić to świadomie . Wielu ludzi mówi : ,, Cóż ,jestem .Emituję to świadomie ,ponieważ jestem tak świadomy tych rzeczy , których nie chcę i z uporem upewniam się ,że te niechciane rzeczy nie przychodzą do mego doświadczenia .A pozwólcie mi wygłosić listę rzeczy ,których nie chcę ,abyście też mogli się upewnić ,że żadna z nich nie może nigdy do mnie przyjść .To naprawdę długa lista .Zbierałem to wszystko przez całe życie i jestem w tym naprawdę dobry .I mogę wam ją świadomie przedstawić .Mogę was rozśmieszyć ,powtarzając problemy mego życiowego doświadczenia .Zabawiałem tylu ludzi przez lata .A więc ,po prostu usiądźcie i cieszcie się moim wyjaśnieniem ,dlaczego moje życie nie toczy się tak jak chcę A skoro raz powtórzyłem tę historię od nowa [robiłem to tysiące razy] -skoro raz powtórzyłem tę historię od nowa -zamierzam prosić Prawo Przyciągania ,by usłyszało mnie jasno i dało mi dokładnie jej przeciwieństwo .,, A my mówimy : Prawo Przyciągania jest tak uczciwym przyjacielem .Prawo Przyciągania zawsze tworzy replikę waszej wibracji .Chcemy byście pamiętali , że wasza wibracja -wasza wibracyjna równowaga ,wasze wibracyjne oblicze ,wasz punkt przyciągania ,to co się do was dopasowuje -jest zawsze wam najlepiej znane ,dzięki temu co odczuwacie . To ,co odczuwacie ,jest wskaźnikiem twojej wibracyjnej równowagi .Oto ,dlaczego jesteście ENERGIĄ ŹRÓDŁA w ciele fizycznym i wielu z was o tym wie .Mówicie o Bogu ,mówicie o Źródle ,mówicie o Duszy ,mówicie o niebie i aniołach : próbujecie ogarnąć myślami ideę Wieczności tego kim -jesteście -naprawdę .Wielu z was wierzyło ,na długo przed spotkaniem z nami ,że istniało życie przed tym ciałem [i macie nadzieję ,że będziecie życie po tym ciele]. A my chcemy wam powiedzieć ,że większość tego co myślicie na ten temat jest niedorzeczna . Chcemy byście zrozumieli ,że każdy z was jest Wieczną Istotą .Nie jesteście ani żywi ani martwi .Nie jesteście z początku aniołami a potem śmiertelnikami. Nie jesteście ze Źródłem tam ,a potem tutaj bez Źródła .Jesteście zawsze Energią Źródła ; jesteście nade wszystko wibracją ,a ta fizyczna Istota ,którą znacie jako siebie i wszelkie fizyczne pułapki jakie was otaczają ,są interpretacjami wibracji ,którą ukształtowaliście w ten wspaniały świat ,jaki przeżywacie . Jesteście tu skupieni w swych fizycznych ciałach ,w czasach Awangardy myśli .I jest to wspaniałe ,że jesteście tutaj .A tak bardzo chcielibyśmy ,abyście sobie uświadomili ,że nie całość was weszła do tego fizycznego ciała .I nie mamy na myśli całość w sensie masy ,mamy na myśli całość jako Was samych . Większa część was zawsze będzie stabilną Nie -Fizyczną ,Czystą ,Pozytywną Energią Siły Boga ,Źródła , Miłości .To jest to Kim -Jesteście -Naprawdę ,zaś część tej świadomości jest projektowana tutaj ,w tym ciele fizycznym . Tak więc chcemy ,abyście zrozumieli ,że w szerszym znaczeniu tego słowa ,większa część was jest skupiona w wymiarze Nie-Fizycznym i doświadcza dobrodziejstwa tego , co zapewniacie dzięki istnieniu tutaj , w tym ciele fizycznym .

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony