Tylko o 17 sekund z dala od prawdziwych pragnień.


Wiadomość od Abrahama przekazana przez Esther i Jerry Hicks.

 
Jeśli potrafisz utrzymać myśl, taką najprostszą myśl przez 17 sekund, bez zaprzeczania jej to inna myśl, podobna do niej, podobnego kształtu, rozmiaru, w podobnym tonie, dzięki prawu przyciągania - to inna myśl pojawi się. I dokładnie w tej 17 sekundzie te dwie myśli połączą się razem, one się zjednoczą i gdy to się stanie poszerzy się energia, i ma miejsce coś jakby punkt zapalny. I kiedy te dwie myśli połączą i zapalą się razem, możesz poczuć entuzjazm czy zainteresowanie rodzące się w tobie. I w tym momencie siedemnastej sekundy, te dwie myśli, które były takie same stały się jedną, większą, bardziej rozwiniętą, szybciej wibrującą myślą.

I teraz, jeśli pozostaniesz skupiony na tym temacie, który wybrałeś przez następne 17 sekund w chwili, w której przekroczysz 34-tą sekundę (2x17) ta już bardziej złożona myśl przyciągnie kolejną podobną do siebie myśl. Innymi słowy, myśli się przyciągają. Twoja myśl wabi inną myśl i ta inna myśl wabi twoją myśl, bo podobieństwa w naturze się przyciągają. I w tej 34 sekundzie te dwie bardziej już rozwinięte myśli zrobią to samo, zjednoczą się i będzie miał miejsce kolejny zapalny punkt. I w tym momencie te dwie myśli staną się jedną myślą wyższą i szybciej wibrującą. Jeśli potrafisz utrzymać swoją uwagę na tym już bardziej rozwiniętym temacie przez 51 sekund (3x17) będzie miało miejsce kolejne zespolenie, a w 68 sekundzie otrzymasz wystarczającą wielki punkt zapalny, aby przyciągnąć fizyczną manifestację.

Aby przyciągnąć waszą uwagę podamy wam pewne porównanie; 17 sekund czystej myśli jest równoważne 2.000 godzin akcji. Jeśli pracujesz regularnym trybem 40 godzin w tygodniu to jest to tyle ile przepracowałbyś w ciągu roku. 17 sekund równe jest 2.000 godzin akcji. Jeśli uda ci się wytrzymać przez 34 sekundy możesz pomnożyć twoją akcję przez 10 a to jest 20.000 godzin akcji. Jeśli wytrzymasz 51 sekund to znowu mnożysz akcje, przez 10 co daje równoważnik 200.000 godzin akcji. Jeśli uda ci się przekroczyć punkt 68 sekund – to trochę ponad minutę czystej, niczym niezaprzeczonej, nie rozcieńczonej, skupionej myśli to jest to równoważne z ponad dwoma milionami godzin akcji.

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony