UWOLNIENIE SIĘ OD OGRANICZAJĄCEJ NAS TECHNOLOGII

Studiowanie wiedzy z internetu, wyszukiwanie filmów, stron www, nowinek to iluzja obfitości wiedzy. Iluzja, bo internet, promieniowanie elektromagnetyczne utrzymuje na niskich częstotliwościach ciało, mózg, umysł, percepcję. Szczerze mówiąc trudno wtedy zgłębić i zrozumieć głęboką wiedzę, ponieważ jest się wtedy otępionym. Poza tym są to gotowe informacje z zewnątrz podane na tacy. To też utrzymuje Nas na niższych częstotliwościach, na niższych poziomach energetycznych, mamy mniej wewnętrznej mocy. Zaś studiowanie książek, wydrukowanych materiałów sprawia, że percepcja i inteligencja się wyostrza, zaś sięganie wgłąb siebie, odkrywanie przez siebie samego wiedzy, informacji, sprawia, że wibracje, energia jeszcze bardziej w Nas wzrastają. Własne wnioski, genialne odkrycia podnoszą nasze poczucie wartości, wiedza z pierwszej ręki jest zrozumiała, stajemy się Geniuszami, odkrywcami. A więc internet to kwestia promieniowania elektromagnetycznego, poza tym gotowych informacji podanych na tacy, no i dżungli śmieci informacyjnych, które również na Nas promieniują i często kuszą swoją pustką.

Szczerze mówiąc mało czego się nauczyłem z internetu, mało poznałem, zgłębiłem wiedzy. Więcej jakby wiedzy, mądrości już jest w papierowych książkach, księgach. Dlaczego? Na pewno jest to kwestia uwolnienia się od smogu elektromagnetycznego otępiającego umysł, różnych reklam, pustych informacji, śmieci informacyjnych o charakterze niskich wibracji, pobudek, które chcąc nie chcąc wchodzą do podświadomości i zmniejszają pojemność informacyjną naszego umysłu, mózgu, kodując Nas przy okazji, programując i w ten sposób zwodząc z naszej drogi życiowej. Wystarczy ułamek sekundy pojawiającego się obrazu, muzyczki, filmu, informacji i już człowiek jest zaprogramowany, zwodzony, zaśmiecany. A w książkach czegoś takiego nie ma. Jest tylko ta konkretna treść, wiedza, którą studiujemy. To może stąd w ten sposób o wiele lepiej przyswaja się ta wiedza i jest lepiej zrozumiała.

Nie mówiąc już o wiedzy pochodzącej bezpośrednio z naszego wnętrza, z Kroniki Akaszy, Bibliotek Wszechświata, czy z rozmów z różnymi istotami z kosmosu. Tutaj na jeszcze większym rozluźnieniu, w wyższym stanie świadomości, w światach subtelniejszych, w wyższych wymiarach częstotliwość naszej percepcji, geniuszu wzrasta bardzo mocno. Dochodzi do tego telepatia, rota, holograficzne obrazy..... Internet kosmiczny, wielowymiarowy jest znacznie doskonalszy, miliardy, biliony razy do potęgi nieskończonej.

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony