TWORZENIE MYŚLĄ

Myśl jest potęgą. Serce jest potęgą.

Z każdą chwilą, z każdym dniem zbliżając się do 2012 roku, moc, siła myśli wzrasta.

Nie wystarczy być świadomym swoich myśli i medytować, by stać się Geniuszem. Do tego jest potrzebny program, genialny program!!!

W każdej chwili jestem świadomy, myślę że jestem Geniuszem, że moje ciało fizyczne i świetliste jest doskonałe. Moje ciało fizyczne i energetyczne przyspiesza w swoich wibracjach. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Wciąż przekraczam granice swoich możliwości. To mój Boski Plan!!!

Pokazać ludziom, że myśl jest potęgą, że myślą możemy tworzyć świat, materię, swoje ciało, siebie, że myślą możemy wpływać na swój geniusz, inteligencję, stan uczucia Miłości, wewnętrzną Moc. Jestem świadomy, że moje ciało jest Światłem Doskonałym, Boskim.

Miłość we mnie rozbudza się coraz bardziej i bardziej. Serce otwiera się na całego. Czuję Miłość do każdej istoty żywej od Mikro aż po Makro.

Czas jest wielowymiarowy, pionowy. Coś co zdarzyło się w przeszłości można zmienić. Teraz to zmieniam.

Cofam się do 7 sierpnia 2003 roku, do dnia Białego Planetarnego Łącznika, w tonie 10-tym w fali Ziemi, kiedy to ma Dusza na nowo rodzi się w ciele fizycznym. Od tej chwili jestem Doskonałą Istotą, bezwzględnie czystą, genialną.

Przybyłem na Ziemię by pokazać ludzkości Moc Myśli i Serca. By obudzić w sobie Perpetum Mobile i wciąż go rozpędzać. Perpetum Mobile Geniuszu, Mocy, Serca!!!

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony