RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Relacja ze spotkania 28.05.2010r.

Spotkanie klubu Błękitna Ziemia  odbyło się tym razem w Szczecinie u Gosi o 17 godz.

 

Przed Nami zaczęły się otwierać kolejne warstwy wizji naszej osady.

Patrząc na naszą osadę z góry, na ten piktogram Kontakt ze Źródłem 12 trójkątnych pól reprezentuje 12 nici DNA, 4 warstwy po 3 nici. Od Centrum osady w górę wznosi się potężna kolumna Światła z Portalu ze ŹRÓDŁA (choć w sumie te Światło rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach). Wysoko wzdłuż kolumny Światła nad naszymi głowami jest czakra korony. Czakra Serca jest w miejscu, gdzie Niebo styka się z Ziemią. W trakcie medytacji spotykając się w centrum naszej osady nasze serca stają się jednym potęznym Sercem - Portalem ze/do ŻRÓRDŁA, z którego wydobywa się BOSKA MIŁOŚĆ. Nasza osada, ten potężny piktogram - koło, to tak naprawdę potężna kula ŚWIATŁA, żywe Stworzenie, potężna, kosmiczna Istota., Inteligencja. Jest to jak wcześniej zobaczyliśmy trój (czy więcej) wymiarowa Merkaba. Wpatrując się w ten piktogram te coraz mniejsze trójkąty tworzą głębię trójwymiarową. Widać wtedy jeden tetraedr żeński jak sięga wierzchołkiem wgłąb Ziemi, a tetraedr męski wierzchołkiem w górę. Niesamowite doświadczenie. Ujrzeliśmy tak patrząc z góry na Centrum naszej osady wzdłuż kolumny Światła czakry jedna nad drugą. W środku osady widać Oko wpisane w trójkąt. OKO BOGA - portal ze/do Źródła, a tak naprawdę SERCE, choć można na to spojrzeć jak na Oko Horusa. Jesteśmy więc podłączeni do całej Kosmicznej Mądrości, Wiedzy.

Ta nasza osada, kosmiczna Istota trój, a tak naprawdę wielowymiarowa w płaszczyźnie jest kołem, w trójwymiarze kulą. Ponieważ jednak jest to żywa Istota, wciąż zmienia swoje rozmiary, kształty, gdyż wiruje i oddycha. Jest raz w płaszczyźnie kołem, innym razem elipsą (trójwymiarowo patrząc raz kulą, innym razem jajem), tak jak to jest w przyrodzie patrząc na budowę ciała energetycznego człowieka, czy orbity planet, gwiazd. Nasza osada jest więc żywą Inteligencją, Istotą. Jedna półkula sięga w górę w kierunku Nieba, druga półkula wgłąb Ziemi wraz z czakrami wzdłuż kolumny Światła. Wokół tej kolumny Światła, czy 12 nici DNA widać schody spiralnie skręcone i dostęp z nich do kosmicznej Wiedzy - Biblioteki - DNA.

Zamierzamy intuicyjnie znaleźć ziemię na naszą osadę wgłębi której znajduje się mnóstwo kryształów. Co prawda wszędzie są kryształy kwarcu piasku, czy kryształy wody i inne. Ale czujemy, że pod naszymi stopami w głębi Ziemi w naszej osadzie są też potężne w dużej ilości nagromadzone  kryształy. Nawet one wgłębi Ziemi rosną, a niektóre będą się przebijały jak małe góry (skałki) ponad powierzchnię Ziemi wtapiając się w magiczny krajobraz naszej osady pokrytej drzewami, kwiatami... Ważne jest to iż w Centrum Ziemi w jądrze znajduje się potężny kryształ Fioletowego Ametystu, a i też w jaskiniach nagromadzone takie kryształy. To z niego (z nich) wybija w górę poprzez Centrum naszej osady w postaci kolumny Światła ŚWIĘTY FIOLETOWY PŁOMIEŃ. Nawet wcale nie musimy skądś wykopywać jakiś wielkich kryształów i przywozić ciężarówkami. Już je mamy wgłębi Ziemi. Naszą osadę, piktogram więc dostrajamy do potężnego Kryształu Fioletowego Ametystu będącego w samym jądrze / centrum Ziemi. Choć możemy dodatkowo przywieźć z zewnątrz kryształy by umieścić je pod kamieniami tworzącymi strukturę piktogramu. Z kryształów tych też możemy budować domki. Nawet sobie uzmysłowiliśmy, że kryształy mogą Nam służyć jako generatory potężnej energii np. do wytwarzania ciepła. Kryształ czy zespół kryształów odpowiednio wprowadzony w wir może wytwarzać energię do ogrzewania, napędzania pojazdów itp.

Wstępnie podjęliśmy decyzję, iż utworzymy Stowarzyszenie. Jeszcze zobaczymy. A może i Fundację. Ważna jest tutaj czystość Intencji.

Jest też moźliwość pojawienia się środków na tworzenie naszej osady poprzez grę w Totto Lotto. Przyszła wizja jak to zrobić. Cyfry stanowią strukturę Merkaby. Czekamy, aż przyjdzie sygnał ze Źródła, z Serca, z Góry kiedy tę MERKABĘ 6 cyfr posłać.

Jest też moźliwość, iż pojawi się ktoś, kto już ma tę ziemię i zechce by na niej ten projekt został zrealizowany.

Są to trzy moźliwości, choć jest ich więcej. I możemy je realizować wszystkie. Taka była odpowiedź od Wszechświata.

Pojawiło się też w końcu rozwiązanie jak raz na zawsze zakończyć te kosmiczne wojny, jakie toczyły się i toczą się w całym niemal chyba Wszechświecie w wielu wymiarach między Światłem i Ciemnością. Tym rozwiązaniem jest PIKTOGRAM - KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM, potężny generator, który jest nie tylko Portalem do/ze ŻRÓDŁA, nie tylko wzmacniaczem, generatorem Świętych Fioletowych Płomieni, nie tylko pojazdem kosmicznym Merkabah, ale co bardzo ważne, bardzo istotne KOSMICZNYM GENERATOREM W KTÓRYM ZACHODZI POTĘŻNA KOSMICZNA IMPLOZJA, ZJEDNOCZENIE, SYNTEZA ŚWIATŁA I CIEMNOŚCI W JEDNOŚĆ, HARMONIĘ. IMPLOZJA WSZYSTKICH WYMIARÓW, CZASÓW.

Walka Światła z Ciemnością nie ma już sensu. Matrixem nie jest Ciemność, ale walka, dualizm, rozdzielenie Światła od Ciemności. A chodzi o to by je zjednoczyć i wspólnie już tworzyć Nową Ziemię i Wszechświat.

Nasz piktogram, nasza osada jest więc potężnym Generatorem przyciągającym ku sobie ŚWIATŁO i CIEMNOŚĆ i jednoczącym je w Jedno.

Ziemia wznosi się coraz szybciej na coraz wyższe Częstotliwości Światła, Wibracji. Część Istot odejdzie z Ziemi nie mogąc teraz sobie przyswoić tak potężnego wzrostu wibracji, ilości Światła. Wtedy te Istotki podążą w odpowiednie dla siebie, najbardziej zgodne z ich wibracją  inne wymiary, planety czy gwiazdy lokując się w różnych rejonach Wszechświata. A tym czasem na Ziemi w końcu dojdzie do potężnej implozji Światła i Ciemności, a ta potężna FALA IMPLOZJI  w końcu rozprzestrzeni się po cały Wszechświat. Na rejony w których już Istoty będą gotowe na przyswojenie sobie tej Nowej Energii - Boskiej Miłości do wszystkich cząstek ŹRÓDŁA. IMPLOZJA w końcu obejmie cały Wszechświat. Podczas syntezy Światła i Ciemności wyzwala się potężna kosmiczna Energia BOSKIEJ MIŁOŚCI, zjednoczenia wszystkich Istot. Taki jest Plan, Kosmiczny Projekt. Powrót do ŹRÓDŁA.

W planach powstanie nie tylko jedna tego typu osada, ale więcej takich osad na całej Ziemi w różnych jej rejonach. Oczywiście będą się one różniły od siebie stylem, jednak będą miały one swoją część wspólną piktogram Kontakt ze Źródłem. W sumie wszystkie te osady stworzą planetarną sieć tych piktogramów, tworząc jeden w sumie wielki PIKTOGRAM KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM obejmującym całą Ziemię.

 

Powrót do poprzedniej strony