RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Relacja ze spotkania w Gryfinie - 4 marca 2010 - wstępny projekt naszej osady

 

Cześć

Tymczasem spotkałem się z Michałem, który przyjechał z Angli, z jednym z członków naszego Klubu. Dzieki temu spotkaniu w sumie spontanicznemu wszystko ruszyło do przodu. Spotkaliśmy się w Gryfinie i wyjechaliśmy w przyrodnicze tereny okolic Gryfina. Tam rozmawialismy. Puściliśmy w kosmos potężną myśl, wizję stworzenia naszej wspólnej osady ekologiczno-duchowej na terenie Polski. Jeszcze nie wiemy gdzie, na której ziemi. Cała osada będzie tworzona prawdopodownie na planie piktogramu naszego układu słonecznego po 2012 roku. Ten piktogram ukazuje jak będzie wyglądał nasz układ słoneczny właśnie po tym przejściu w 2012 roku.

W trakcie rozmowy przyszło Nam do głowy, ze centrum naszej osady może być piktogram ukazujący przekształcenie naszego DNA w 12 nici DNA. W tym centrum będziemy mogli się spotykać i wspólnie medytować, zasilać Światlem z Kosmosu, transformować....

Nasze domki, budynki z naturalnych surowców jak np. glina będą przybierały okrągłe i inne naturalne kształty generujące bardzo wysokie częstotliwości Światla. Mogą przybierać kształty grzybów, kwiatów, spirali, jaja, kul itp. bajecznych ksztaltów.

Mniejsze piktogramy które wybierzemy będą w sumie tworzyły jeden wielki piktogram (możliwe że piktogram przedstawiający nasz przyszły układ słoneczny).

Te rysunki piktogramów (różnych rejonów naszej osady) będą tworzone przez nasze domki, drzewa, ogrody, pola uprawne, lasy, układy kamieni, ciągi dróg, pasów drzewnych itp., To wszystko będzie tworzyło rysunki mniejszych piktogramów, jak i jednego większego.

Osada budowana na planie piktogramów będzie generowała bardzo wysokie częstotliwości Światła.

W tej osadzie będziemy mogli się spotykać, do niej przyjeżdzać, organizować tam spotkania, aktywować siebie i Ziemię Światłem. To będzie nasza baza. Każdy z Nas (członków naszego klubu Błękitna Ziemia) kto będzie chciał, będzie mógł w tej osadzie zamieszkać.

Możliwe, że początkowo to będą przyjazdy na weekend, wakacje, urlop itp. na sezon. Ale w końcu tam zamieszkamy.

Ta osada poprzez swoją budowę na planie piktogramów i jednego wielkiego piktogramu, a także poprzez naturalne kształty domków, naszą Świadomość, sprowadzanie Światła z kosmosu w centrum tej osady itp. będzie jednym wielkim miejscem mocy. miejcem o bardzo wysokiej częstotliwości Światła.

Ten wstępny projekt powstał naszymi myślami w czwartek 4-go marca na jeziorem Wełtyń w okolicach Gryfina. Wizja ta, projekt ten został zaakceptowany przez istoty z kosmosu tego samego dnia podczas naszej rozmowy. Z entuzjazmem wielkim został przyjęty przez różne cywilizacje gwiezdne naszego Wszechświata. Doszła do Nas wiadomość telepatycznie, że już ten projekt zaczął być wdrażany. Siły Światła z Kosmosu Nam pomagają.

Razem z Michałem czujemy, że ziemia ta na której zaczniemy budować naszą wspólną osadę już jest, tylko trzeba po nią sięgnąć. Jest ona tuż, tuż. I to czujemy.

Jestem otwarty na wszelkie pomysły jak tę osadę można by było zbudować, jakie piktogramy wybrać, które będą tworzyły naszą osadę, jakie kształty domków mogłyby być itp.

Informacje, wiedza jak możemy stworzyć naszą osadę jest w Nas, jest w Świetle które ściągamy naszą wolą, wyobraźnią z Kosmosu. Zachęcam do zasilania się tym Światłem. Zbierania w sobie coraz większej mocy. Ważne jest też to by utrzymywać w sobie częstotliwość nieograniczonej Miłości do wszystkich Istot. To klucz do Nowej Rzeczywistości/ To klucz otwierający Nam drzwi do Nowego Świata, w którym każdy z Nas może zamieszkać. Musimy się wznieść ponad wszelki strach poprzez Miłość, Światło.

Tym projektem naszej osady jak i zasilaniem się Światłem z Kosmosu, transformacją poprzez święte fioletowe płomienie zajmiemy się na kolejnych naszych wspólnych spotkaniach.

Pozdrawiam ciepło: Jarosław

 

Powrót do poprzedniej strony