RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Boskie Światło Miłości i Fioletowe Płomienie maj 2010

 

Zachęcam do wysyłania z wnętrza naszych Serc, z  Centrum naszej osady (Portalu ze Źródła) potężnego strumienia Boskiego Światła. Wmawiano dotychczas ludziom, że wyobraźnia to fikcja, fantazja. Wmawiano też ludziom że myślą nie można wpływać na rzeczywistość, na nasze życie. Dosłownie w chwili kiedy wyobrażamy sobie na całego, że z centrum naszej osady wydobywa się potężna fala Boskiego Światła, Boskiej Miłości rozpraszającej wszelkie mroki wokół, że z naszych serc wydobywa się ta potężna fala Boskiego Światła, Boskiej Miłości - to się naprawdę dzieje. Możemy sobie wyobrażać, poczuć, że te Źródło Światła w naszych Sercach, czy w Centrum naszej osady jest nieskończenie jasne, bardzo silne jak potężna eksplozja gwiazdy.

Zachęcam do rozpalania na całego w naszych sercach, w centrum naszej osady oraz na całej Ziemi Świętych Fioletowych Płomieni.

Teraz przemiany na Ziemi nabierają na coraz większej sile. I dużo ciemnych energii utajonych uwalnia się na powierzchnię co jest rzeczą naturalną. Dlatego warto na całego przepalać te ciemne energie, haos i przemieniać w wyższe częstotliwości Miłości. Fioletowy Płomień ma wielką Moc. Oczyszcza Nas, oczyszcza całą Ziemię.

To od Nas zależy jakie będą losy Ziemi.

Emitując z naszych Serc, z Centrum naszej osady Miłość do wszystkich istot (Boskie Światło, Boską Miłość) na wszystkie strony wokół po całą Ziemię i Wszechświat rozpraszamy wokół ciemności, rozpraszamy Matrix.

Rozpalając naszymi myślami, naszą wyobraźnią, Miłością Święte Fioletowe Płomienie (na całego, ale to na całego) wzywając Moc Boską, wzywając Strażników Świętych Fioletowych Płomieni transformujemy nie tylko siebie (wypalając całą karmę) ale i całą Ziemię. Ma to potężną moc.

Ponieważ nasza Ziemia wzlatuje na coraz wyższe poziomy kwantowe z coraz większą prędkością, a pole magnetyczne na Ziemi słabnie i słabnie - wokół może pojawiać się haos, zamieszanie, który warto błyskawicznie transformować Fioletowymi Płomieniami w Boskie Światło. Można powiedzieć sobie w myślach, czy na głos, co ma jeszcze większą moc, żeby te Fioletowe Płomienie spaliły ten otaczający haos, emocje, o niskiej częstotliwości myśli i przemieniły w wyższe częstotliwości Harmonii, Boskiej Miłości.

Można sobie wyobrażać, że nasze ciała płoną w tych Świętych Fioletowych Płomieniach, co działa zadziwiająco kojąco przekształcając wszelkie nasze lęki, stare emocjonalne nawyki, egoistyczne myśli i wszelkie mroczne energie w Boskie Światło.

Kiedy pracujemy ze Światłem Boskim, z Fioletowymi Płomieniami, kiedy emitujemy Miłość Boską zawsze jesteśmy bezpieczni. Światło rozprasza wszelkie mroki.

Pozdrawiam cieplutko: Jarek

 

Powrót do poprzedniej strony