RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

13 lutego 2010

Reaktywacja Klubu Błękitna Ziemia

Cześć

Oto relacja z naszego spotkania:

Było Nas w sumie na reaktywacji Klubu Błękitna Ziemia fizycznie 4 osoby. Wszystkie ze Szczecina. Osoby z daleka nie dojechały do Nas. Z powodu opadów śniegu, a inni z innych przyczyn, choć bardzo chcieli przyjechać.

Spotkanie odbyło się w sympatycznym klimacie.

Generalnie jest Nas jakieś 12-13 osób. Jesteśmy rozlokowani po całej Polsce. Oprócz tego towarzyszyły Nam Istoty z innych wymiarów, w tym Stwórcy Skrzydeł.

Najpierw rozmawialiśmy o Nas samych.

Mówiliśmy o tym by na następne spotkania i różne wspólne wydarzenia brać aparaty fotograficzne, ewentualnie kamerkę, by zrobić później prezentację naszych wspólnych działań, naszego klubu.

Sprzęt odtwarzający muzykę Nam nie zadziałał. Musimy znaleźć jakiś dobry sprzęt by mieć muzykę.

Ilona, która była na naszym spotkaniu zaproponowała, iż mogą od wiosny w Szczecinie u jej w domu odbywać się nasze spotkania.

Aktywowaliśmy nasze ciała Światłem z Kosmosu, aktywowaliśmy nasze DNA, wielowymiarową percepcję, transformowaliśmy nasze ciała i całą Ziemię fioletowym Światłem wydobywającym się z podziemnych jaskin pełnych fioletowych ametystów.

Dużo tłumaczyłem, wyjaśniałem a propo tego wszystkiego.

W czasie przerwy sobie jedliśmy kanapki, bułeczki, piliśmy herbatę.

Weszliśmy też w naszą wewnętrzną świętą przestrzeń serca, i aktywowaliśmy w Nas częstotliwość miłości, jednoczyliśmy się ze wszystkimi istotami na Ziemi, samą Ziemią i z całym kosmosem a także ze Stwórcą.

Mówiliśmy o tym iż ważne jest byśmy utrzymywali tę częstotliwość Miłości w sobie, byśmy wciąż zasilali się i aktywowali Światłem. A i ważna rzecz - byśmy transformowali nasze ciała i całą Ziemię fioletowym Światłem emanującym ze świętych płomieni fioletowych z głębi Ziemi.

Jak będzie Nas więcej następnym razem ściągniemy na Ziemię jeszcze więcej Światła.

Jest pomysł byśmy robili prezentacje multimedialne (m.in. na Festiwal CNE) zawierające materiały:

o Nowej Nadchodzącej Ziemi (nasze wizje i faktyczne zmiany)

o osadach ekologicznych (jakie istnieją, jakie mogłyby być - nasze wizje)

o technologiach darmowej energii;

o miejscach mocy na Ziemi, artefaktach;

o powstawaniu Nowej Istoty na Ziemi (aktywacja 12 helis DNA)

zdjęcia i filmy naszej grupy na naszych wspólnych spotkaniach, wyprawach, medytacjach, o naszych działaniach...

o istotach z kosmosu (różnych cywilizacjach kosmicznych)

i inne nasze pomysły

Te prezentacje mogą ukazywać nie tylko naszą wiedzę pochodzącą z książek, internetu itp., ale też pochodzącą z naszego wnętrza. Wszelka wiedza jest w Nas. Możemy po nią sięgać w trakcie rozmów np. z istotami z kosmosu, albo podróżując przez różne wymiary, w czasie. Możemy badać kronikę Akaszy, albo po prostu wysyłać pytania w kosmos i później otrzymywać telepatycznie odpwieździ w postaci wizji czy w inny sposób.

Marzy mi się byśmy te nasze prezentacje przedstawiali ludziom w różnych częściach Polski.

W ten m.in. sposób możemy siać Światło.

No i oczywiście możemy organizować co roku Festiwal CNE (podczas którego możemy przedstawiać nasze prezentacje i zapraszać różnych ciekawych gości).

Pozdrowienka: Jarosław

 

Powrót do poprzedniej strony