RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Imię naszej osady - kwiecień 2010r

Marzena

...teraz to tak jakbyś wpadł prosto w "moją" wizję - zawsze czuję słońce na swoich plecach - takie akurat i głosy bawiących sie dzieci.. takich kochanych dzieci... Jest BOSKO, cudownie - tak, to uczucia , jakie cały czas odczuwam... też widzę, jak tam żyjemy - idę przez tą osadę - cały czas się uśmiecham do ludzi, oni mi kiwają i pozdrawiają mnie...

No własnie... osada pełna Harmonii - czemu to napisaleś dużą literą ? Wiedziałm, że ta osada ma pewną nazwę i wiedziłam, ze wkrótce Stwórca Bóg Ojciec Boginii Matka ujawnią mi jej niewypowiedzianą nazwę...... HARMONIA....Nie wiem czemu, ale jak to przeczytałam, czułam spelnienie mojego pytania.... Czasami czytam co do mnie piszesz i po prostu czasami coś mocno ze mną rezonuje, energia wylewa się z maila.... tak właśnie było z tą Harmonią - albo jakbyś odkrywał , to co dobrze wiem i znam.... dziwne ...ale tak jest...

Jarek

Tak więc wygląda na to, że naszą kochaną osadę nazwiemy imieniem: HARMONIA.

Podoba mi się ta nazwa.

Daria

Świetny pomysł z nazwą :)

Marta M

Fajna jest ta nazwa osady.....

Iwona

Harmonia to pieknie wibrujące slowo:)  To slowo ktore okresla cel dla Wszystkiego Co Isnieje,osiaganie Harmonii,i jest slowem uniwersalnym dla wielu jezykow:))Brawo:)

Jarek

Imię HARMONIA znaczy z jednej strony osiąganie Harmonii w sobie, wytwarzanie Harmonii wokół. Inspirowanie do Niej. Inne znaczenie tego imienia naszej osady jest Harmonia sfer, muzyka kosmiczna.

Michał P.

Harmonia to piekna nazwa. Nawet numerologicznie - 7 oparte na dwóch 8, czyli Duch mocno osadzony w materii i z nieskończomnymi możliwościami rozwoju.

Podoba mi sie ten Wasz projekt.

Jarek

Mamy więc numerologicznie dwie liczby 8. Jedna liczba 8 (a ona kojarzy mi się z Nieskończonością, ze Źródłem) utworzona z samogłosek odzwierciedla więc naszą ideę – połączenia ze Źródłem, a druga liczba 8 utworzona ze spółgłosek wyrażanie się na zewnątrz, bardziej formę fizyczną.  I co się okazuje nasza osada jest właśnie naszymi myślami tworzona na planie piktogramu: Kontakt ze Źródłem.

Michał i Marta

…nasza boska czastka musi dostroic sie do Jego wibracji, musimy byc z Nim w HARMONII - takze masz tu odrazu odpowiedz na pytanie odnosne nazwy:-) bardzo nam sie podoba. Harmonia ze Zrodlem - zrodlo zawsze promieniuje dobrem i szczesciem, przenika wszystko - tylko od jednostek zalezy czy przyjma to szczescie czy tez sie na nie zamkna. To jest Klucz - Harmonia ze Zrodlem:-)

Pojawiaja sie tez pierwsze synchronizacje odnosnie Osady - a to dobry znak.. Po pierwsze jak przyjechalem do Londynu to usiedlismy z Marta i rysowalismy jakby mogl wygladac nasz dom - narysowalismy jedno wieksze kolo (szklarnia, oaza spokoju, zjednoczenie energii, miejsce medytacji) a z niej 3 wyjscia do 3 mniejszych domow w ksztalcie kola, jeden do naszego i 2 inne - moze domki dla gosci, warsztat itp. Teraz zobacz na piktogram Kontakt ktory nam przyslales - praktycznie sklada sie on z takiego samego wzoru/ukladu - i w calosci i tez zawiera takie uklady w sobie.. takze jak zobaczylem ten piktogram to mi troche szczenka opadla:) Ogolnie w ostatni weekend bylismy w Avenbury, miejsce gdzie powstaja te wszystkie najpiekniejsze piktogramy, to jest mala wioska w zbudowana w srodku poteznego kamiennego kregu. Jest to czakra serca Ziemi. Pomedytowalismy troche przy kamieniach i nowe mysli poszly w kosmos, takze bylismy w bardzo starym lesie, parku narodowym New Forest i spedzilismy mnostwo czasu z bardzo starymi, madrymi drzewami - zostalo nam przekazane ze czas nadszedl..:-) wszystko jest teraz w zasiegu reki, wszystkie boskie sily sa gotowe na asystowanie nam w tworzeniu Nowej Ziemi.

 

Powrót do poprzedniej strony