RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Relacja ze spotkania Klubu Błękitna Ziemia - (30 kwietnia - 1 maja 2010) Gdańsk część 1 - ŚWIĘTA GEOMETRIA NASZEJ OSADY


Dnia 30 kwietnia 2010 roku spotkalismy się tym razem w Gdańsku u Marzeny.

Przedstawiony został już w większych szczegółach projekt naszej osady ekologiczno - duchowej na planie piktogramu kontakt ze Źródłem. Przedstawiona została Święta Geometria tego projektu zarówno samego piktogramu jak i kształtów domków, które mamy budować.

W tym piktogramie na zewnętrznych obszarach można zauważyć 3 większe kręgi.  W jednym z nich "po lewej stronie na dole" jest nasza strefa zamieszkania, nasze domki w kształtach kopulastych, zaokrąglonych lub przyjmujące inne kształty zgodne ze świętą geometrią. Domki te będą budowane z naturalnych surowców ziemi. Jednym słowem domki te i ich kształty będą generowały wysokie, harmonijne wibracje.

W dużym kręgu "na górze" jest strefa naukowa, twórcza, badawcza. Widać tam Szkołę Nowej Ery - Błękitna Ziemia, w której dzieci i my rozbudzamy w sobie częstotliwości Miłości do Stwórcy i wszystkich Istot. Poprzez medytację ciszy wyostrzamy wielowymiarową percepcję, bardziej otwieramy dostęp do wnętrza i wewnętrznej Mądrości. W tej szkole dzieci dokonują "odkryć", uczą się sięgania po wiedzę z wnętrza, z Kosmosu, uczą się komunikacji telepatycznej z różnymi istotami. Pracują z kryształami, z energiami natury, kosmosu, Światłem. Studiują, pracują nad wiedzą związaną m.in. z tworzeniem i doskonaleniem naszej osady tak by wciąż się rozwijała i generowała coraz wyższe częstotliwości Harmonii. Oczywiście też zajmują się tworzeniem, kreacją twórczą.

Poza tym jest tu też miejsce dla ludzi z "zewnątrz" którzy zechcieliby zgłębić różne tutaj nauki i nauczyć się korzystania z kosmicznego Internetu (dostęp do nieograniczonej wiedzy), którzy zechcieliby się bardziej zharmonizować ze sobą i z całym Wszechświatem / Źródłem. Widzę tutaj różne przedstawiane nauki i dalej dogłębniej przez dzieci poszerzane przez swoje wielowymiarowe zdolności. Dzieci, uczniowie tej szkoły generują rozwój naszej wiedzy, której przekazywanie może mieć naturę telepatyczną. Poza tym w tej strefie widać też miejsce gdzie możemy tworzyć różne ciekawe nasze dzieła. Jest też Kino i Teatr Nowej Ery, w którym jest przedstawiana sztuka inspirująca, motywująca do tworzenia coraz większej Harmonii. Inaczej mówiąc są tu przedstawiane dzieła poszerzające naszą wiedzę, aktywujące wielowymiarową percepcję, uczucie Jedności, częstotliwość Harmonii itp..

W dużym kręgu "po prawej stronie na dole" jest strefa energotwórcza. Generatory energii punktu zero działające na zasadzie implozji a więc korzystające z nieskończonej energii kosmicznej (być może pod ziemią na początek), a na powierzchni ziemi kolektory słoneczne i inne typowe ekologiczne źródła energii (nie do końca ekonomiczne). Zasilamy nasze domki, obiekty energią bez używania kabli, rur, lini wysokiego napięcia  itp.

 

Te 3 duże kręgi tworzą duży trójkąt z wierzchołkiem "na górze" (powiedzmy na północy) wpisany w największy okrąg, który stanowi już całą naszą osadę. Są też 3 mniejsze kręgi które tworzą trójkąt odwrócony wierzchołkiem na "dół" powiedzmy na stronę południową też wpisany w ten duży okrąg.

Doszliśmy do wniosku że te dwa duże trójkąty wpisane w duży okrąg całej naszej osady to rzut merkaby trójwymymiarowej na płaszczyznę poziomą (dwa trójkąty - tetraedr męski i żenski). Mamy więc tutaj do czynienia z potężnym generatorem wysokich wibracji. Tym bardziej że jest on też portalem do Źródła Boskiego. Są tu kolejne coraz mniejsze trójkąty. A w samym środku naszej osady spotykamy się by otwierać ten portal do Źródła. By rozpalać tam Fioletowy Płomień. W samym tym centrum naszej osady spotykamy się więc by medytować wspólnie. Stapiać się ze Źródłem i rozpalać Fioletowe Płomienie, by w naszej osadzie i wokół na całej Ziemi i w Kosmosie transformować wolniejsze wibracje w  szybsze. Zauważyliśmy też ze de fakto nasza osada (piktogram/merkaba) to nasz wspólny pojazd kosmiczny, który ułatwi Nam przejście w umownym 2012 roku w wyższe wymiary z zachowaniem swojej świadomości, mądrości, wiedzy, podczas gdy możliwe że wokół stary świat będzie się rozpadac, a nasz świat wstąpi w wyższe wymiary, dostroi się do wyższych częstotliwości Rzeczywistości. Każdy człowiek moze w sobie generować Boską Miłością swoją Merkabę - kosmiczny pojazd. Ta nasza duża Merkaba (cząstka piktogramu Kontakt ze Źródłem) to nałożenie się naszych małych Merkaba w jedną naszą wspólną dużą.

Te 3 duże kręgi i mniejsze, oraz ten jeden wielki krąg (planujemy na to 70-100 ha ziemi) to kamienne kręgi mocy wraz z kryształami pod każdym kamieniem, odpowiednio zaprogramowanymi. Będzie więc w naszej osadzie zainstalowana sieć krystaliczna.

Można zauważyć iż ten piktogram to cały szereg coraz mniejszych trójkątów, które są w siebie wpisywane dzieląc obszary na 3 mniejsze zewnętrzne trójkąty, na 3 jeszcze mniejsze tójkąty i jeszcze na 3 mniejsze trójkąty i jeszcze po raz czwarty na jeszcze 3 mniejsze trójkąty. W sumie mamy 4 warstwy po 3 trójkąty (nasze pola uprawne). Tych obszarów jest 12, tyle ile naszych nici DNA i tyle ile naszych głównych czakr. Te nici właśnie w ten sposób się splatają ze sobą po 3 nici w czterech kolejnych coraz głębszych warstwach. (4 po 3 płatki kwiatu). Na tych 3 polach odbywa się rotacja, wirowanie energii i zgodnie z nim rotacja - zmianowanie naszych upraw. Na każdym takim innym trójkątnym polu rosnie coś innego. W następnym roku po rotacji tam gdzie rosły powiedzmy ziemniaki, będą one rosły zgodnie z rotacją o jedno miejsce dalej. Widzimy to tak, ze przykładowo 3 zewnętrzne pola uprawne wirują w prawo, 3 kolejne mniejsze pola uprawne wirują w lewo, w kolejnej warstwie jeszcze mniejsze 3 pola (trójkąty) wirują znów w prawo, i 3 kolejne jeszcze mniejsze pola w lewo (podobna zasada wirowania pól energetycznych jest w kamiennych kręgach). W planach jest nie oranie tych pól, bo to ranienie żywej Matki Ziemi. A uprawiane zboża, warzywa, owoce zmieniają swoje miejsce zgodnie z rotacją by gleba odpoczywała (zmianowanie).

Zewnętrzne obszary naszej osady poza obszarami 3 dużych kręgów i trójkątnych pól uprawnych to strefa buforowa (dzikie lasy, leśne ogrody itp.)

Weług sugestii Michała wstępnie została podjęta decyzja, byśmy nie brali pieniędzy z Unii za posiadanie naturalnych ekosystemów, siedlisk, czy posiadanie gospodarstwa ekologicznego ponieważ jest to 5 letni system kontroli ciągłej - nakazów i zakazów. Michał odradza to z własnego doświadczenia. To wiązałoby się m.in. z taką kontrolą że byśmy np. musieli orać ziemię i wykonywać inne operacje, które np. nie są zgodne z naszym wnętrzem, z naszą wiedzą, Świadomością.  Dzierżawienie ziemi też nie wystarczy. Trzeba będzie ją kupić. Znaleźć duży cały kawałek ziemi 70 - 100 ha, chyba gdzieś w centralno-północnej Polsce. Nie nad samym Morzem. Propozycja Michała to okolice Połczyn Zdrój na wzniesieniu. Stwierdziliśmy też, że ta osada wcale nie musi być tylko w Polsce. Takich osad może być więcej na całym świecie, by tworzyć taką sieć energetyczną. Pomimo tego, iż nie będziemy brali pieniędzy z Unii strefa buforowania naturalnych ekosystemów będzie pod naszą ochroną.

W piktogramie kontakt ze Źródłem w wierzchołkach trójkątów Michał zaproponował by były wkopane kryształy. Już same kryształy w wierzchołkach dwóch dużych trójkątów (o tych samych rozmiarach) tworzą energetyczną trójwymiarową Merkabę. W wierzchołkach 2 trójkątów o tych samych rozmiarach mogą być małe Merkaby, które tworzą większą Merkabę.

W przyszłości już nasze domki zbudowane rękami można zdematerializować i stworzyć myślami nasze domki jeszcze doskonalsze. Wiąże się to z tym, iż nasza Ziemia wstępuje w coraz wyższe wymiary a nasze myśli coraz szybciej się materializują, aż w końcu będą natychmiastowe materializacje.

Nasza osada potem też może być wielowymiarowa.

Warto zwrócić uwagę na to, iż ta nasza osada, ten potężny generator wysokich wibracji już istnieje w równoległym wymiarze Ziemi i pełni już swoją energetyczną funkcję. Jest potężnym wzmacniaczem rozpalanych przez Nas Fioletowych Płomieni w samym centrum tej osady przekształcając na całej Ziemi wolniejsze wibracje m.in. lęku, agresji, dysharmonii w wibracje Boskiej Miłości, Harmonii. Poza tym ta nasza osada jest Portalem ze Źródła (do Źródła) poprzez który Boskie Światło rozprzestrzenia się po całej Ziemi. Więc zakotwiczamy Boskie Światło na naszej planecie. To już się dzieje.

Pozdrawiam cieplutko: Jarek

 

Powrót do poprzedniej strony