RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Tworzenie kolejnego piktogramu Kontakt ze Źródłem 10 października 2010. Trzcianka

 

9 - 10 pażdziernika 2010 roku zaczął powstawać kolejny piktogram Kontakt ze Źródłem. Równolegle w tym samym czasie powstawał też ten krąg w innym rejonie Polski na południu.

Przed i w trakcie tworzenia tego kręgu poprosiłem Siły Natury, Kosmosu, moich Straźników i Opiekunów by pomogły mi stworzyć piktogram Kontakt ze Źródłem taki jaki on faktycznie powinienien być, by wychodziła z niego Energia Miłości, a nie Rewolucji - Fioletowego Płomienia. Chodziło o to by biło z niego Białe Boskie Światło, a nie tylko Fioletowy Płomień. Fioletowy Płomień tylko oczyszcza, spala to co niepotrzebne. Boskie Światło zaś w dodatku jeszcze tworzy, uzdrawia. W nim jest wszystko. Więc moim wyzwaniem było przekierować konstrukcję, cel tych kręgów na tworzenie Harmonii, faktyczne otworzenie tego Portalu do Źródła.

Siły zadziałały tak że konstrukcja fizyczna kręgu która tym razem powstała była bardziej zbliżona do pierwowzoru piktogramu Kontakt ze Źródłem.

Był to większy już krąg jednak tworzony bardziej Sercem, zaufaniem aniżeli Umysłem. Wszystko się wymknęło spod kontroli umysłu współtwórców i podążyło za Sercem a nie za wcześniejszą powstałą instrukcją tworzenia kręgu. Podczas jego aktywacji była mowa o rozpalaniu Serc, Miłości. Było prowadzenie. A i powstawały modyfikacje fizycznej konstrukcji niby przypadkowo zbliżając tę budowę do bardziej zbliżonej do pierwotnego wzorca tego piktogramu.

Nawet tym razem uczestnicy tworząc ten krąg nie nazywali go kręgiem Fioletowego Płomienia, ale kręgiem Miłości. Można powiedzieć że dokonał się Cud.

Póżniej z Gosią badaliśmy ten krąg zdalnie - piktogram Kontakt ze Źródłem i faktycznie Boskie Światło Miłości rozświetlało z centrum tego kręgu. Czyli udało się. Boskie Białe Śiatło Miłości zawiera w sobie wszystko, w tym Fioletowy Płomień, wszystkie barwy, po prostu wszystko. To już nie jest tylko krąg czyszczący Fioletowym Światłem wokół Świat, ale Boskie Białe Światło z którego możemy kreować Nową Rzeczywistość, Nową Świetlaną Ziemię. Bo z tego Światła wszystko powstaje. To Źródło wszystkiego.

 

Powrót do poprzedniej strony