RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Badania energetyczne zbudowanego piktogramu 21 czerwca 2010 i jego reaktywacja

Okazało się później, że piktogram Kontakt ze Źródłem zbudowany 21 czerwca w Czochryniu nie został w pełni uaktywniony. Według obserwacji Gosi nad tym kręgiem unosiła się jakby peleryna nie pozwalająca w pełni Białemu Światłu się rozprzestrzenić. Okazało się że został stworzony krąg Fioletowego Płomienia a nie piktogram kontakt ze Źródłem. Rozbieżne intencje uczestników, programy kryształów zawartych w tej konstrukcji spowodowały że w centrum tego kręgu było przygaszone Białe Boskie Światło energetyczną płachtą, zasłoną. Z centrum tego kręgu wybijał słup Fioletowego Płomienia rozprzestrzeniając wokół Fioletowe Światło Transformacji by nieść na Ziemi falę przemian, by dosłownie zniszczyć na Ziemi system kontrolujący Świadomość ludzi, by zniszczyć, spalić władzę, i wszystko co jest po stronie Sił Ciemności.

Idea tego piktogramu nie została do końca zrozumiana. Troszkę konstrukcja tego piktogramu kontakt ze Źródłem jak i jego cel  został zmodyfikowany przez innych współtwórców a poza tym nazwany kręgiem Fioletowego Płomienia. Podczas ceremonii nie była tutaj zawarta prawdziwa Miłość do wszystkich Istot lecz wibracja walki z Siłami Ciemności, chęć spalenia tej Ciemności, transformacji, pragnienie uwolnienia się z Niej. Konstrukcja fizycznie została też zmieniona. W prawdziwym piktogramie kontakt ze Źródłem nie ma 99 kamieni na największym kręgu, a merkaby w tym kręgu nie zostały prawidłowo utworzone ze względu na niezrozumienie do końca konstrukcji Merkaby. No cóż. Można ją pojąć dopiero wtedy gdy faktycznie zawibruje w Nas Miłość do wszystkich istot. Bo to co tworzymy jest odzwierciedleniem tego, co jest w Nas, naszej wewnętrznej wibracji.

Wiadomo że poziom Świadomości, wibracja Istot tworzących taki piktogram oraz prawdziwe intencje mają wpływ na konstrukcję i działanie takiego kręgu, piktogramu.

Aby go faktycznie prawidłowo stworzyć i otworzyć potrzebny jest magiczny klucz:

Faktyczna Miłosć do wszystkich Istot i Sił Światła i Sił Ciemności.

Tylko ta wibracja będacą kluczem do tej Bramy potrafi Ją otworzyć.

 

Gosia podsunęła mi pomysł, by spróbować odtworzyć ten piktogram kontakt ze Źródłem, co natychmiast zrobiłem używając swych zdolności zdalnych działań. Przeniosłem się umysłem do Czochrynia nad ten zbudowany piktogram kontakt ze Źródłem i mocą wyobraźni zacząłem przebudowywać ten piktogram (energetyczny piktogram). Tak by był taki jaki faktycznie powinienien być. Porozsuwałem wierzchołki odpowiednich trójkątów nadając im odpowiednie, rozmiary i polaryzacje i dokonało się.

Po sprawdzeniu z Gosią stanu wibracji tego kręgu zauważyliśmy już więcej światła, rozjaśnienie otoczenia. krąg już lepiej działał

 

Powrót do poprzedniej strony