RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Architektura Biologiczna - kwiecień 2010r.

 

Jarek

Czy widziałaś te filmy Dan Wintera (6 filmów). Są boskie. Oto mi właśnie chodziło.

O architekturę biologiczną, dzięki której można naprawdę żyć. ŁAŁ.

http://www.sergiel.pl/filmy.html

Marzena

.....chyba tego nie widziałeś:

http://www.nowyczlowiek.pl/2009/01/dan-winter-odkrywa-niesamowita.html

Jarek

No kurcze te filmy na tej stronce http://www.nowyczlowiek.pl/2009/01/dan-winter-odkrywa-niesamowita.html  o DNA i polach energetycznych wokół Serca są niesamowite.  Poprzez uczucie Miłości można wytwarzać niesamowite pola energetyczne wokół siebie. Zasilać nasze ciało w nieskończoną energię.

Marzena

Cześc Jarku - nawet nie wiesz jak sie cieszę, że zobaczyłeś te filmy, troche to trwało.. Wiedziałam, że będzie Ci się podobac...

Cieszę się, że potrafisz dla mnie wyciągnąc ze wszystkiego ESENCJĘ przekazu. Spróbuję otaczac się Energią Milości...

Jarek

Podstawa to spalić te stany lękowe Świętym Fioletowym Płomieniem i rozpuścić Boską Miłością. Mozesz Święty Fioletowy Płomień poprosić o to. Przecież jest żywą Istotą. I może Ci pomóc. Możesz też poprosić samego Stwórcę Boga Ojca i Boginię Matkę o pomoc. Warto. Niech się Tobą opiekuje.

Warto utrzymywać w sobie uczucie miłości, jedności ze Stwórcą i wszystkimi istotami. Jedyną ochroną naszą jest wszechogarniające Nas uczucie Miłości. Można też wybrażać sobie w sytuacjach krytycznych (sam to robię) jak z serca wydobywa się potężne światło Boskie, kóre rozprasza wszelkie mroki w Nas i wokół. Trzeba pamiętać, że nie ma większej siły niż Boska Moc, Boska Miłość, Boskie Światło. Ono rozprasza wszelkie mroki. Trzeba starać się utrzymywać w sobie tę częstotliwość Miłości. Warto też pamiętać, że nie ma dobra i zła. Gdy wzniesiemy się ponad dualizm, że coś, ktoś jest lepszy czy gorszy, dobry czy zły wtedy ataki zanikną. Gdyż już nic nie zostanie skrytykowane jako gorsze, czy złe.

 

Powrót do poprzedniej strony