RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Rozmowa z Kosmiczną Radą - Podróż do Centrum Wszechświata w sprawie tworzenia naszej osady - 31/1.04.2010

 

AKTUALIZACJA WNIOSKÓW DOTYCZĄCYCH  TWORZENIA NASZEJ OSADY NA PIKTOGRAMIE

 

 

Jeszcze zanim nawiązałem kontakt z Kosmiczną Radą Światła natrafiłem wcześniej na fale niepewności czy nasza osada idzie w dobrym kierunku podejmując decyzję by ten piktogram Kontakt ze Źródłem stanowił tylko centrum naszej osady czy nawet  tylko inny wymiar naszej osady. Czułem że coś jest nie tak.

 

Gdy próbowałem w tej nowej wersji osady z piktogramem kontakt ze Żródłem tylko w centrum utworzyć ten sam portal - potężny słup kosmicznego Światła w centrum naszej osady oraz tę potężną kulę Światła - Światło pochodzące ze Źródła, jakoś nie mogłem tego utworzyć tak jak zawsze w przypadku naszej osady z piktogramem obejmującym całą naszą osadę. Nie udawało się to zrobić bo na chwilę powstała wersja osady z małym piktogramkiem kontakt ze Źródłem.

 

Postanowiłem zwrócić się do kosmicznej Rady Światła z prośbą o poradę jak stworzyć tę osadę. Najpierw spotkałem się z Radą kosmiczną tutaj przy Ziemi. Początkowo mieliśmy się udać do Erks wielowymiarowego miasta w Cordoba na Ziemi gdzie odbywają się narady w sprawie Ziemi. Jednak udaliśmy się do Centrum tego Wszechświata. Bo to zbyt poważna sprawa. Trzeba było się udać do samego Centrum Światła tego Wszechświata. Odbyła sie tam narada w sprawie naszej osady. Zadawałem mnóstwo pytań, a oni Rada kosmiczna odpowiadali.

 

Dowiedziałem się stamtąd, uzmysłowiłem sobie, że lepiej będzie jednak jak zbudujemy całą osadę w tym piktogramie Kontakt ze Źródłem. To znaczy wtedy, gdy ten piktogram będzie duży. Okazuje się , że im większy ten piktogram będzie, tym większa Moc Światła Boskiego. Iż w miarę powiększania się tego piktogramu jego moc rośnie wykładniczo. A więc gdy powiększa się ten piktogram o każdy kolejny metr, jego moc rośnie coraz szybciej. Poza tym Kosmiczna Rada uzmysłowiła mi będąc w tym Centrum Wszechświata, iż była to próba zwodzenia Nas przez siły oporu. Już moja intuicja wskazywała że coś jest nie tak z tą decyzją, aby ten piktogram stanowił malutką część centrum naszej osady czy nawet stanowił tylko inny wymiar. Siły oporu planowały później kolejne zwodzenie że może nawet tego piktogramu wogóle nie będzie. Siły oporu po prostu zaniepokoiły się tym naszym projektem. Bo to co zamierzamy to potężna Moc Światła. Wybraliśmy przecież piktogram aktywujący połączenie (w tym miejscu gdzie nasza osada) z samym Źródłem Boskim. Po tym doświadczeniu nie możności utworzenia w innej wersji naszej osady tej co zawsze potężnej kuli Światła oraz potężnego słupa Światła w centrum naszej osady z małym piktogramem czy nawet wogóle bez niego uzmysłowiłem sobie, że ten piktogram jest prawdziwym potężnym Kosmicznym Generatorem Potężnego Boskiego Światła. Inaczej mówiąc Portalem do Źródła. Ideą, celem naszej osady jest właśnie wytwarzanie jak największej ilości Światła. Siły oporu zaniepokoiły się z tego powodu.

 

Rada Kosmiczna w Centrum Wszechświata uzmysłowiła mi, iż wcale nie musi Nam zająć dużo czasu wytworzenie tego potężnego piktogramu. Wystarczą symboliczne kamienie tworzące kręgi a linie Światła same się utworzą tworząc trójkąty i kręgi podobnie jak to się dzieje w kamiennych kręgach. Poza tym Rada Kosmiczna poradziła Nam, że śmiało możemy tworzyć różne piktogramy w tym dużym piktogramie Źródła. I żadne zawirowania energetyczne nie powstaną akurat w tym przypadku, gdyż w Źródle zawiera się wszystko, jak to symbolicznie ujęli.

 

Tworząc całą naszą osadę w piktogramie Kontakt ze Źródłem symbolicznie cała nasza osada jest połączona ze Źródłem. Nie ma co budować naszych domków na zewnątrz tego piktogramu. Symbolicznie oddzielać się od Źródła. Wszelkie jeziorka, rzeczki, laski, bagienka nie stanowią problemu nawet gdyby stały na drodze linii piktogramów. Nie ma problemu, gdyż między kamieniami nawet w wielkich odstępach tworzą się połączenia energetyczne.. W naszej osadzie możemy śmiało tworzyć inne piktogramy. Nawet będą one miały wtedy większą moc będąc zasilane przez główny piktogram Źródło.

 

W trakcie podejmowania ważnych decyzji związanych z osadą warto wchodzić w stan medytacji, w stan częstotliwości Miłości, warto wejść wtedy w kontakt z wnętrzem, a nawet z Centrum Wszechświata z Kosmiczną Radą i z samym Stwórcą Bogiem/Boginią ze ŹRÓDŁA.

 

Nie wszystko, co jest logiczne Nam służy. Ważne jest by iść drogą Serca, intuicji, wewnętrznego Głosu.

 

Właśnie gdy pojawiło się rozwiązanie logicznego umysłu iż można utworzyć piktogram kontakt ze Źródłem tylko w centrum naszej osady czy tylko w równoległym wymiarze czy nawet wcale aby dać ludziom większą swobodę na twórczość, aby nie zamykać się na świat jak to interpretował logiczny umysł. Wtedy właśnie wewnętrzny głos mówił mi że coś jest nie tak. Kurcze jakby nagle nasza osada w równoległym Teraz w równoległym wymiarze traciła nie tylko na mocy ale i wartości, jakby się rozmywała. Właśnie to widziałem i czułem.

 

Rada z Centrum Wszechświata mówi żebyśmy śmiało tworzyli całą osadę na planie piktogramu Kontakt ze Źródłem. Ten nasz piktogram o którym mowa ma większą Moc niż ten sam utworzony gdzie indziej w zbożu. Jest tak gdyż ten nasz piktogram będzie / jest generowany siłą naszych myśli, siłą naszej Miłości.

 

Ten piktogram został wybrany ponieważ ma największą moc w tym sensie, że tworzy portal do Źródła skąd możemy czerpać My, cała Ziemia i Kosmos Światło.

 

Pojawiła się też odpowiedź, iż śmiało gdyby nasza osada się powiększała ten nasz duży piktogram może stanowić centrum tego samego jeszcze większego piktogramu.

 

Pozdrawiam cieplutko: Jarek

 

Piktogram Kontakt ze Źródłem

 

Powrót do poprzedniej strony