RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

Relacja ze spotkania Klubu Błękitna Ziemia 28 marzec 2010r

 

 

Jaka jest idea naszej osady? Czemu to ma służyć? Wciąż zadawane mi były te pytania.

 

A oto słowa kluczowe:

 

*połączenie ze Źródłem – wydobywanie ze Źródła (centrum osady) Boskiego Światła po całą osadę, Ziemię, kosmos. To Boskie Światło Nas odżywia, daje Nam moc, wspiera Nas, opiekuje się Nami. Zakotwiczanie tego Boskiego Światła na planecie Ziemia ….

*komunikacja z wnętrzem, z Ziemią, naturą, a propo tego jak możemy żyć, co robić.

*Życie zgodnie z naturą.

*praca z Fioletowym Świętym Płomieniem (transformowanie siebie, otaczającej przestrzeni, całej Ziemi, kosmosu)

*generowanie wysokiej częstotliwości Światła w osadzie i rozprzestrzenianie tego Światła po całej Ziemi aż po przestrzenie kosmiczne. Zasilanie Światłem osady, Ziemi i kosmosu.

*przyciąganie istot, osób, ludzi podobnie czujących, mających podobne idee, doświadczenia, marzenia, pasje.

*centrum osady – miejsce medytacji, naszych spotkań, międzygalaktycznych Narad Rady kosmicznej.

 

 

Podczas spotkania było Nas 4 osoby. Tym razem spotkanie się odbyło w Szczecinie u Gosi. Dużo się działo.

 

Odbyła się na początku medytacja. Zaczęliśmy sprowadzać z Kosmosu, ze Źródła fioletowy słup Światła, który wnikał w głąb Ziemi. Poprzez kryształy fioletowe Ametystów pod Nami wgłębi Ziemi ten słup fioletowego Światła ulegał wzmocnieniu. Rozpalały się Fioletowe Święte Płomienie i wydobywało się z nich fioletowe Światło które oczyszczało Nas, otaczającą przestrzeń, w końcu całe miasto, całą Ziemię, aż w końcu te światło fioletowe rozprzestrzenialiśmy po cały Kosmos. W między czasie sprowadzaliśmy Światło ze Źródła. Pośrodku naszego kręgu otworzyliśmy portal (biała kula) z którego wydobywało się Boskie Światło z samego Źródła. Zasilaliśmy się tym Światłem i rozprzestrzenialiśmy te Światło po całej Ziemi i kosmosie.

 

Poprzez Fioletowe Światło nasze ciała ulegały transmutacji ale i cała otaczająca Nas przestrzeń.

 

Po medytacji toczyła się między Nami rozmowa na różne tematy. Między innymi poruszyliśmy temat na planie jakiego piktogramu utworzyć osadę. Przeglądaliśmy te różne piktogramy.

 

Zjedliśmy obiadek. A następnie już przy stole odbyliśmy wspólnie razem podróż w czasie do przyszłości (równoległego Teraz) by zobaczyć naszą osadę. Co się tam dzieje, jak tam wygląda życie, jak ta osada wygląda. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że są różne warianty przyszłości. To od Nas zależy jak nasza osada będzie wyglądała i co będziemy robić. Jednak chcieliśmy znaleźć inspirację w przyszłości, w równoległym Teraz. No i mieliśmy całkiem ciekawe doświadczenia. Dopiero sobie to uzmysłowiłem później.

 

 

Jakie były nasze najciekawsze i najważniejsze doświadczenia związane z podróżą w „Przyszłość” by zobaczyć jak wygląda nasza osada?

 

Gosia widziała, iż w centrum naszej osady jest budynek jak lekko spłaszczony balon na górze. Że coś dużego było na dachu. W domyśle mogło to być merkaba. Ta budowla (kopuła) w centrum naszej osady miała dużo okien.

 

Odbywała się tu Narada Międzygalaktycznej Kosmicznej Rady „100” Pośrodku w głąb ziemi sięgało takie palenisko. Które było w odwróconej piramidzie ściętej schodkowanej takiej jak do agnihotry. Ciekawe jest to, że ja też widziałem w którejś z moich wizji tę odwróconą piramidę schodkowaną dość dużych rozmiarów w centrum naszej osady, gdzie rozpalany jest płomień. W centrum budynku tam gdzie było palenisko była też pieczęć według relacji Gosi.

 

Ja podczas tej podróży w „Przyszłość” widziałem na dachu któregoś z budynków duży Kryształ jakby antenę oraz dużo drobniejszych kryształów, które przylegały do tego większego Kryształu. No i przypuszczam że możliwe że ten kryształ może się znajdować na szczycie dachu tego budynku w centrum osady. Chyba że to może być struktura merkaba. Jak to wspomniała Gosia. Gosia tego czegoś nie widziała, więc są to przypuszczenia. Ja jeszcze widziałem dużo płomieni, ognisk w naszej osadzie. No i to co mnie zaskoczyło to to, że otoczenie naszej osady mogło się zmieniać. To znaczy że nasza osada przemieszczała się w inne miejsca przestrzeni na Ziemi ale i chyba i w kosmosie. Taka teleportacja. Uznając iż nasz świat to Hologram, można wybrany obiekt czy nawet grupę obiektów czy całą osadę przenieść w inne miejsce. (Językiem komputerowym mówiąc można osadę wyciąć i wkleić w inną przestrzeń). To możliwe, bo trzeba wziąć pod uwagę iż wkraczamy coraz bardziej w czas symultaniczny, w świat wielowymiarowy.

 

A jeśli chodzi o wnioski z tego dnia dotyczące tworzenia osady na piktogramie:

 

Wcześniej myśleliśmy, że całą osadę można utworzyć na piktogramie Kontakt ze Źródłem.

 

 

 

 

 

Mamy na myśli tu całą osadę. Więc byśmy musieli najpierw trochę  popracować nad stworzeniem najpierw tego piktogramu zanim zaczęlibyśmy tworzyć domki, pola uprawne, ogrody itp.

 

Poza tym część z Nas twierdziła że mimo wszystko to forma zamknięta - ten piktogram. Że po co się zamykać. I chyba coś w tym jest. Przyszła myśl że może ten piktogram Kontakt ze Źródłem możemy po pierwsze utworzyć w równoległym wymiarze naszej osady niewidzialnym normalnymi oczami. A po drugie na poziomie fizycznym ten piktogram może stanowić centrum naszej osady. A od tego centrum możemy już każdy zgodnie ze swoim wnętrzem, intuicyjnie, jak to czujemy tworzyć swoją przestrzeń. No i intuicyjnie wokół centrum piktogramu Kontakt ze Źródłem może tworzyć się nowy Piktogram swoisty dla energetyki którą razem wspólnie będziemy wytwarzać. Chodzi o to, by dać ludziom wolność, możliwość większej twórczości. Możliwe że gdy piktogram Kontakt ze Źródłem stanowiłby całą osadę mógłby być w pewnym sensie formułą narzuconą. I trzeba by było wciąż pilnować czy wszyscy zgodnie z tym piktogramem tworzą swoją otaczającą przestrzeń czy nie. Poza tym gdybyśmy utworzyli taki piktogram Kontakt ze Źródłem czy jakikolwiek inny przez Nas wybrany na całą osadę to stworzylibyśmy ponoć osadę zamkniętą. A taka osada wciąż może się tworzyć intuicyjnie (zupełnie nowy piktogram, takiego jakiego jeszcze nie ma przynajmniej w tym linearnym czasie). No cóż może rzeczywiście warto tworzyć nowy piktogram oczywiście nadając już w centrum naszej osady ton, taką pieczęć w postaci piktogramu Kontakt ze Źródłem. Nie narzucając od samego początku sobie piktogramu na całą osadę może rzeczywiście mamy możliwość nawet wciąż poszerzania się naszej osady. W tym sensie, że ludzie z otaczających wiosek mogą zacząć współpracować z Nami, iż mogą z nami wymieniać się wzajemną pomocą a nawet przyłączać się do wspólnych medytacji . Stąd już nawet zbudowane wokół domki w pewnym sensie mogą się do Nas, przyłączać się do naszej Idei. No i w ten sposób nasza osada może się rozrastać. A propo formy otwartej. Stąd rzeczywiście centrum naszej osady może stanowić konkretny piktogram Kontakt ze Źródłem a wokół tego centrum możemy tworzyć to co nasze dusze zapragną. Np. różne piktogramy przykładowo Spełnienie, Przemiana, Otwartość….

 

Poza tym padła propozycja ze strony Gosi, że ziemię pod naszą osadę ekologiczno – duchową można znaleźć albo koło Strzelców Krajeńskich (koło Gorzowa), albo koło Jędrzejewa (koło Krakowa) w miejscach energetycznie sprzyjających, magicznych pod tym względem, pięknych przyrodniczo no i z sąsiadami bardzo przyjaznymi, co jest bardzo ważne. Są to wstępne propozycje.

 

Spostrzeżeniem Gosi jest to, ze warto wybrać taki kawałek ziemi na naszą osadę aby można było otrzymywać pieniądze z dotacji unijnych m.in. za np. utrzymywanie na naszej ziemi pod ochroną jakiś bagienek, albo siedliska z chronionymi i rzadkimi roślinami, czy ptakami. Czy otrzymywanie pieniędzy z Unii za zasadzenie na jakimś hektarze określonej ilości drzewek, czy posadzenie na kawałku ziemi lasu i pielęgnowanie go. Można dostawać pieniądze za samo prowadzenie gospodarstwa ekologicznego itp. rzeczy. Warto się nad tym zastanowić i pozbierać wiadomości na temat tych możliwości.

 

Gdy więc znajdziemy tę swoją ziemię by utworzyć na niej naszą osadę. Mogą już tam być jeziorka, laski, łąki itp. To gdzieś pośrodku tego miejsca na jakiejś polanie można by było utworzyć Take centrum naszej osady w postaci piktogramu Kontakt ze Źródłem.

 

Taką ciekawostką jest to, że gdzieś w naszej osadzie możemy utworzyć portal do różnych miejsc na Ziemi i w kosmosie poprzez utworzenie piktogramu OTWARTOŚĆ. Do teleportacji.

 

 

Powrót do poprzedniej strony