RELACJE Z DZIAŁAŃ

 

List do grupki zakładającej sieć krystaliczną

Przed aktywacją  21 czerwca (przesilenie) instalacji piktogram Kontakt ze Źródłem

 

Cześć Wam (do grupki zakładającej sieć krystaliczną)

Ten piktogram (generator), to zgadza się sam z siebie to tak nie
działa, to ludzie i inne istoty go uaktywniają. Podobnie jak kamienne
kręgi itp. miejsca mocy. Tak zgadza się to My mamy tę wielką Moc.

Ale gdy współpracujemy z istotami kryształami, kamieniami, a nawet z cząstkami elementarnymi... galaktykami...., wtedy nasza MOC jest jeszcze większa.

Dlatego ten piktogram jest takim Portalem, Generatorem zsalającym w Jedno wszystkie cząstki Źródła które się porozdzielały od siebie i od
Źródła (weszły w MATRIX). By raz na zawsze zakończyć walki kosmiczne i podziały. Bo to jest właśnie według mojego rozumienia matrix. A dążymy do tego byśmy wszyscy się zjednoczyli, by zjednoczyć siły wszystkich istot i tworzyć już dosłownie nowe Świetlane Światy a nawet Wszechświaty.

Ten Piktogram Kontakt ze Źródłem jest w pewnym sensie wielowymiarową Merkabą - pojazdem kosmicznym (wraz z np. mieszkańcami danej osady stworzonej na planie takiego piktogramu) wstępującym w wyższe wymiary podczas obecnych przemian na Ziemi.

Te instalacje piktogramy Kontakt ze Źródłem założyłem na Słońcu, naszej całej planecie i w jej jądrze i na wszystkich pozostałych planetach naszego układu słonecznego. I te piktogramy
działają, a szczególnie gdy my swoją Wolą, Intencją, Boską Miłością je odpalamy. Tamte instalacje są założone w równoległych wymiarach tych ciał niebieskich, mimo wszystko to ma ogromną moc. Od razu wszystko się zmieniło.

A czuję że warto te piktogramy (Kontakt ze Źródłem) tworzyć i fizycznie, podobnie jak fizycznie instalujemy kryształy w różnych częściach Ziemi tworząc sieć krystaliczną co daje jeszcze większą Moc oddziaływania.

Ten piktogram, który jest też założony przez naszą grupkę Błękitna Ziemia w równoległym wymiarze Ziemi w Polsce jest ciągle od chyba już dwóch miesięcy wciąż odpalany Mocą Boską, naszą wyobraźnią, Mocą Woli. Ten piktogram jest dla Nas potężnym generatorem, wzmacniaczem nie tylko Fioletowych Płomieni, ale i Portalem z/do Źródła więc ma niezłe zasilenie energetyczne, (praktycznie nieskończone). Jest to Generator Boskiej Miłości i zakotwicza na tej planecie Boskie Światło, Boską Miłość, by wszelkie
mroki rozproszyły się nie tylko na tej Ziemi ale i w całym
Wszechświecie. W tym generatorze (piktogramie Kontakt ze Źródłem) zachodzi też implozja wszystkich Wymiarów, Światła i Ciemności, by wszystkie Istoty ze wszystkich światów i wymiarów ze strony Światła i Ciemności stopiły się w Jedność i zaczęły ze sobą współpracować i tworzyć Świetlane Światy. Ten Piktogram jest według mojego odczucia bardzo potężnym Generatorem Wysokich Wibracji Światła. Widzę przeogromne zmiany jakie dzieją się fizycznie na całej Ziemi jak tylko ten piktogram jest za każdym razem odpalany przeze Mnie, przez Nas.

My zamierzamy zbudować osadę na planie tego piktogramu. I ta osada już jest aktualnie w równoległym wymiarze. I pełni swoją funkcję.

Czuję że wiele będzie takich świetlanych osad, świetlanych miast,
cywilizacji założonych na planie tego piktogramu.

Nawet w swoim Sercu mam tę sieć krystaliczną (Piktogram Kontakt ze Źródłem) założoną. Wtedy to zrobiłem gdy stwarzałem te piktogramy na Słońcu i planetach naszego układu Słonecznego. Takie odwzorowanie fraktalne. Zamierzamy nasze działania przenieść i na szersze obszary kosmiczne aż po cały Wszechświat i jeszcze dalej.

Teraz gdy zaczynamy (nasza grupka Błękitna Ziemia) współpracować nie tylko z kryształami ale i z Istotkami od wielkości cząstek elementarnych po wielkość Wszechświatów, z Istotkami ze wszystkich wymiarów zaczęły się dziać niesamowite rzeczy. Skoki kwantowe są przeogromne.

Podsumowując ten piktogram Kontakt ze Źródłem jest takim Generatorem w którym zachodzi potężna Implozja, Zjednoczenie Światła i Ciemności ze wszystkich wymiarów, czasów. Intencja, zaproszenie te już poszło w Kosmos. I wiele Istot z obu stron przyłącza się do Nas, łączy się ze Źródłem i zaczynamy tworzyć wielkie dzieła, Świetlane Rzeczywistości.


Ja mam w planach tworzyć takie fizyczne piktogramy Kontakt ze Źródłem w różnych miejscach na Ziemi.


Pozdrawiam cieplutko Was no i wyruszam w Świat.

Pozdrawiam cieplutko: Jarek

 

Powrót do poprzedniej strony