Nasze działania

 

13 lutego 2010 roku ponownie połączyliśmy nasze siły i wznowiliśmy nasze spotkania.

 

Zapragnęliśmy stworzyć osadę duchowo – ekologiczną będącą wyrazem Wielkiej Harmonii. Zaczęliśmy więc kreować wizję naszej osady.

W między czasie pracujemy ze Świętymi Fioletowymi Płomieniami przekształcając niższe wibracje na Ziemi, wibracje strachu, walki, władzy, cały ten dualizm w wyższe częstotliwości Boskiej Miłości. Tymi Świętymi Fioletowymi Płomieniami poprzez grupowe medytacje na odległość oczyszczamy morza, oceany tam gdzie wydarzyły się katastrofy. Poprzez te Święte Fioletowe Ognie zapobiegamy wybuchom wojny. Działamy wszędzie tam gdzie pojawiała się rozpacz, tyrania, haos, wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, czy zagrożenie globalnym zniszczeniem Ziemi. Spalamy wszystkie niskie wibracje, jakie tylko istnieją na Ziemi zarówno w naszym otoczeniu życia jak i globalnie na całej Ziemi.

Potężniejszą Mocą wprowadzającą Harmonię na Ziemię jest jednak Boskie Światło Miłości. Święte Fioletowe Płomienie oczyszczają, usuwają niskie wibracje, transformują, dokonują alchemicznej przemiany zaś Boskie Światło Miłości tworzy. Święte Fioletowe Płomienie są cząstką tego Boskiego Światła.

Ważne jest więc też rozbudzanie w Sobie i rozprzestrzenianie Boskiej Miłości, Białego i Złotego Boskiego Światła Miłości, w którym zawarte są wszystkie barwy, w tym oczyszczające i transformujące Fioletowe Boskie Światło. By stworzyć Nową Świetlaną Ziemię potrzebujemy tej Miłości rozbudzanej w naszych SERCACH. Która nie tylko oczyszcza, ale i uzdrawia, tworzy, bo z Boskiej Miłości powstaje wszystko. Oto klucz by otworzyć Bramy do Nowej Świetlanej Rzeczywistości. Święty Graal. MIŁOŚĆ.

Początkowo zaczęliśmy tworzyć kręgi piktogramy Kontakt ze Źródłem głównie jako generatory Świętych Fioletowych Płomieni by spalać matrixowe programy zniewalające ludzkość i otępiające ich percepcję. Jednak ważne jest tutaj by to nie była walka z Siłami Ciemności. Ale pełne Miłości transmutowanie Rzeczywistości. Każda Istota ma wolną wolę i możność dokonywania wyboru. Nie można Harmonii wprowadzać na siłę przemocą. Zgodnie z Kosmicznym Planem całą Ziemię wznosimy w wyższy wymiar m.in. rozpalając Święte Fioletowe Płomienie. Możemy też rozpalać Boskie Złote Płomienie Miłości które mają jeszcze większą Moc.

By uaktywnić w całej swej pełni „kręgi” Piktogramy Kontakt ze Źródłem trzeba rozbudzić w sobie jak najbardziej MIŁOŚĆ. To my jesteśmy tymi kluczami otwierającymi te bramy do ŹRÓDŁA, do Wyższych Wymiarów. Tymi bramami są właśnie m.in. te piktogramy, kręgi, które tworzymy. Oczywiście są one również i w Nas. Otwierając te bramy naszą Miłością zalewamy Ziemię potężną Falą Białego, Złotego Boskiego Światła Miłości.

Poza tym za pomocą kryształów i esencji energetycznych tworzymy sieć krystaliczną na Ziemi. Jednak nie poprzez walkę z Siłami Ciemności. Możliwe że jeszcze inni tworzą tę sieć krystaliczną na Ziemi niczym wojownicy Światła, drogą walki z Siłami Ciemności w dobrej intencji ratowania ludzkości, Ziemi i w ogóle. Ale te Istoty Ciemności to cząstka Nas samych. Walcząc z Nimi walczymy ze Sobą. A w ten sposób to nigdy nie nastanie Harmonia w całym Wszechświecie. Z tymi Istotami musimy się zjednoczyć.

Ważna jest Miłość dosłownie do wszystkich ISTOT. Jesteśmy przecież jedną Istotą, Świadomością, BOGIEM.

Dlatego zgodnie z pierwotną Ideą te piktogramy KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM, Kręgi Miłości to Źródło Boskiej Miłości a nie tylko Fioletowych Płomieni. Te kręgi Miłości jednoczą Siły ŚWIATŁA I CIEMNMOŚCI, Nas wszystkich. Warto byśmy w końcu się połączyli. Stali Jednością.

MIŁOŚĆ NIE DZIAŁA NA SIŁĘ, NIE WALCZY.

I właśnie na planie takiego kręgu pragniemy stworzyć naszą duchowo – ekologiczną osadę. Na planie piktogramu KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM jednoczącego wszystkie Siły Wszechświata. I tę ideę pragniemy rozprzestrzeniać.

 

Rozpalając Święte Fioletowe Płomienie, Boskie Złote Płomienie Miłości w Nas i na całej Ziemi oraz wysyłając ze swoich Serc potężne wibracje Boskiego Światła, Boskiej Miłości aktywujemy skoki kwantowe Ziemi w coraz wyższe wymiary Rzeczywistości.

Jednoczymy nasze siły, łączymy się i tworzymy Nowy Świat, Nową Świetlaną Rzeczywistość.

Pracujemy nad odbudowywaniem, tworzeniem krystalicznej sieci energetycznej na Ziemi i odłączamy ją od Matrixa, podłączamy ją do Źródła.

Poprzez tę sieć krystaliczną, piktogramy kontakt ze Źródłem, kryształy wspomagamy się nawzajem. Tę sieć krystaliczną odbudowujemy by poprzez nią w każdy zakątek Ziemi mogło wejść Światło, Miłość, Wiedza, Wsparcie innych Istot.

 

 

 Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony