JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

 

Nasze działania zaczęły się w okolicach Starego Czarnowa na terenie Polski w województwie Zachodniopomorskim. Zaczęliśmy tworzyć tu osadę. Na naszym terenie 8 hektarów ziemi (jak dobrze pamiętam) wyrósł wierzbowy las, reszta to łąki, pole uprawne, sady. Niedaleko Nas była też potężna Puszcza Bukowa. Żyło się tutaj cudownie. Jak na Nowej Ziemi. Tę atmosferę przyjaźni, miłości wnosili wszyscy ludzie. Ognisko, namiot szamański, dźungla wierzbowa, otwarta przestrzeń, niebo, ziemia... oraz doświadczenia metafizyczne przy szamańskiej muzyce... Chcieliśmy stworzyć samowystarczalną osadę. Mieliśmy wobec niej wiele genialnych projektów....

Wtem nasze działania przeniosły się do wioski GRAMBOW na teren Niemiec około 2005 roku. Zaczęliśmy tam tworzyć Galaktyczne Centrum Rozwoju Świadomości Świetlnej. Remontowaliśmy budynek przeznaczony na Galaktyczne Centrum, tworzyliśmy wielkie dzieła. Miałem wrażenie jakbyśmy żyli na innej planecie. Kontaktowaliśmy się tutaj z istotami z kosmosu, opiekunami, aniołami, medytowaliśmy. Była tu wielka cisza, pusta przestrzeń, gwiazdy, magia przeżyć metafizycznych.  Odbywały się tutaj cykliczne spotkania.

W związku z Grambowem zaczęły napływać do Nas myśli, że moglibyśmy działać na terenie całej wsi. Wykupić ziemie, budynki i zacząć działać na większym terenie.

Pewnego dnia w Grambowie nagle zacząłem odbierać przekaz. Pomysł był fantastyczny: całą wioskę zamienić w osadę ekologiczną: sklepy zdrowej żywności,  Piramida, Kino Nowej Ery, Szkoła Nowej Ery, Sztuka Nowej Ery, Ekologiczna Technologia.... Ogarnęła Nas euforia!

 

Póżniej jednak okazało się, że nie możemy tam działać, gdyż tereny, które chcieliśmy wykupić były zadłużone. Musieliśmy się wycofać.

Część osób naszej grupy odeszło, każdy poszedł swoją drogą, również ja. Jednak czasem zaglądaliśmy do naszej dawnej osady - w okolicach Starego Czarnowa, która zdawałoby się obumierać. Jeśli chodzi o tę Ziemię to nie wiadomo jak będzie. Nikt tam nie mieszka, choć czasem coś tam się pewnie jeszcze dzieje.

W związku z tym zdarzeniem wizja Nowej Cywilizacji w Grambowie, którą otrzymałem zaczęła się poszerzać. Nasze doświadczenia związane z Grambowem były ziarnem Wizji Nowej Ziemi - Cywilizacji Nowej Ery. W końcu zacząłem otrzymywać przekazy od Plejadian - wizja związana z Grambowem zaczęła rozszerzać się na całą Ziemię, a nawet Kosmos.

W Euforii powstała ta strona internetowa: www.cne.com.pl  - a w niej przedstawiłem wizję Cywilizacji Nowej Ery. Zacząłem działać w świecie wirtualnym, siać tę wizję, gdzie tylko się da.

Później niedaleko Cedyni w Piasku  na ziemi (1-2 hektarów) zaczęliśmy naszym najbliższym przyjaciołom z Gryfina pomagać tworzyć tam chatkę z gliny, piasku, drewna i innych naturalnych surowców. Na tym terenie jest w planie zbudowanie kilka domów ekologicznych, prowadzenie uprawy ekologicznej, edukacji ekologicznej.

W końcu jakieś dwa tygodnie przed 14 paźdz. 2008 zacząłem otrzymywać przekaz od Federacji Galaktycznej (Plejadian, Kasjopejan i innych przedstawicieli cywilizacji gwiezdnych naszej Galaktyki) w jaki sposób możemy tworzyć Nową Ziemię, Cywilizację Nowej Ery....

Iż możemy rozbudzać w sobie Boską Miłość a wraz z nią fenomenalne zdolności, geniusz, harmonię do nieskończoności, dokonywać wielkich odkryć, odbierać przekazy z kosmosu, z wnętrza, tworzyć wynalazki, różne dzieła, inspirować się odkryciami innych i tworzyć Nowy Świat!!!!!!!!  Możemy stać się więc odkrywcami, wielkimi twórcami, tworzyć projekty, poszerzać, udoskonalać wizję Nowej Ziemi i Kosmosu, propagować ją i wprowadzać w wymiar fizyczny, działać na rzecz Boskiej Miłości.

Później zacząłem jeździć po różnych osadach ekologicznych utworzonych przez innych ludzi. Dużo się tam nauczyłem. Przechodziłem tam wewnętrzne transformacje swojego ciała i świadomości, przyjmowałem różne nauki. Po wielkich wewnętrznych przemianach powróciłem, by kontynuować swoją misję.

Po powrocie zreaktywowałem na nowo nasz Klub Błękitna Ziemia i zaczęliśmy tworzyć wizję naszej nowej osady duchowo - ekologicznej w Polsce na planie piktogramu Kontakt ze Źródłem.

 

  Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony