Projekt - Cywilizacja Nowej Ery

 

 

Obecnie planeta Ziemia doznaje wielkich zmian. Życie oparte na strachu, lęku, wzajemnym wyzyskiwaniu, oparte na walce o przetrwanie, na walce z sobą i innymi, na życiu wbrew sobie, dobiega końca. Na Ziemi jest już na całego wdrażany projekt Cywilizacji Nowej Ery. Na Ziemię wkracza ostatecznie miłość. Wszelkie dziedziny życia mają być oparte o harmonię, życie w zgodzie ze sobą, przyrodą, kosmosem. Życie ma być pełne radości i wewnętrznej satysfakcji, bez jakichkolwiek przymusów z zewnątrz. Praca, zawód wybrany przez siebie ma sprawiać przyjemność, satysfakcję. Ma być wyrazem swoich niepowtarzalnych potencjałów, talentów, wnosić harmonię na całą planetę. Ze szkół są wycofane oceny i w ogóle przymus chodzenia do szkoły. Zajęcia stają się bardziej praktyczne i nastawione na nowe idee, pomysły dzieci. Z księgarni wycofane są książki utrzymujące ludzki umysł, życie w stanie smutku, agresji i problemów. Z kin wycofane są filmy z przemocą, rywalizacją, smutkiem, cierpieniem A to wszystko dlatego iż, wszelkie wizje, myśli utrzymywane w naszym umyśle, realizują się, tworzą rzeczywistość. Książki, filmy, jak dotąd były narzędziem dołowania ludzi, poniżania, utrzymywania w strachu, niewiedzy, wyzysku. Jednak teraz mają stać się narzędziem poszerzania świadomości, radości, mają inicjować większą wiarę w siebie, tworzyć pełne satysfakcji i radości życie. Dochodzi do tego wprowadzenie na całego sklepów ze zdrową żywnością, centrów zdrowia z oferowaną tam medycyną naturalną, chirurgią fantomową. Zamiast aptek z chemią farmaceutyczną, zaczynają funkcjonować sklepy medycyny naturalnej. A wszystko to w tym celu, aby nasze ciało i umysł były silne, byśmy mieli siłę do radości, tworzenia. Jednym słowem odchodzi wszystko, co dotąd otępiało nasze ciało, umysł, wolność. Wyobraź sobie, jak piramidy stoją w miastach, na wsiach, utrzymując je na wysokim poziomie wibracji. Jak życie cywilizacji ludzkiej opiera się na harmonijnym współżyciu z przyrodą. Wdrożona zostaje technologia, która nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Jest to technologia bardzo tania, jeśli chodzi o zakup, a darmowa w eksploatacji. Idea jest po prostu taka, człowiek nie musi walczyć o przetrwanie. Może zająć się sobą i robić naprawdę to co lubi, to co wnosi harmonię do cywilizacji, to co podnosi poziom kultury, wiedzy, technologii, w ogóle sposobu życia.

Tempo wdrożenia tego projektu zależy od naszych wspólnych myśli, nastawienia, chęci. Łącząc się razem, możemy dokonać wielkich rzeczy. Myśli wspólnie utrzymywane w umyśle są potężną siłą. Kreują rzeczywistość. Tak naprawdę nie ma dla Nas żadnych granic.

Dlatego tak ważne jest to, o czym myślimy, co czytamy i co oglądamy. Skupmy się tylko na tym, co chcemy powołać do życia, Skoncentrujmy się tylko na tym, co przynosi Nam radość, satysfakcję, co wnosi miłość, harmonię na całą Ziemię. Obrazy pełne cierpienia, smutku, nieprzyjemnych emocji narzucane z zewnątrz już nie są Nam potrzebne. Już nie musimy tworzyć wspólnymi myślami takiego świata. Zajrzyjmy wgłąb siebie i stwórzmy coś nowego, nowy świat, który przyniesie radość każdej istocie, całości. My wszyscy razem, ludzie, przyroda, Ziemia, stanowimy przecież jeden wspólny organizm.

                                                                           

                                                                                                                    Jarosław Ziółkowski

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do strony głównej