Nowe podejście do pracy

 

Już wkrótce na rynek wkroczy strona internetowa: „Cywilizacja Nowej Ery”. Pojawi się ona najprawdopodobniej już na samym początku maja. Ideą tej strony jest między innymi inspirowanie ludzi do podjęcia Pracy Nowej Ery, pracy, która przynosi Nam radość. Pracy, która wnosi harmonię w nasze życie, w życie całej ludzkości, jak i wszystkich istnień na Ziemi. Pracy, która jest wyrazem naszego wnętrza, pasji, ciekawości. Praca Nowej Ery to nauka, samopoznanie, to misja, to tworzenie z miłością dla całości, z uwzględnieniem oczywiście siebie. To zabawa i radość. To już nie jest działanie wbrew sobie, z obowiązku, w oparciu o przetrwanie. Praca to przecież całe niemal nasze życie. Jest to wyraz Nas samych. Wybór pracy to bardzo istotna kwestia. Dlaczego mielibyśmy wybierać pracę, dzięki której co prawda mamy duże zyski finansowe, jednak z drugiej strony krzywdzi innych? Jeśli wybieramy pracę, pomyślmy o tym, jaki ona ma wpływ na nasze życie, na życie Nas wszystkich. Zastanówmy się, jaki wpływ ma ona na środowisko. Czy służy Nam, jak i każdej żywej istocie? Czy wprowadza na Ziemię coraz większą harmonię i piękno? Czy wnosi harmonię w nasze życie? Czy dba ona o czystość wód, gleb, powietrza, o życie roślin, zwierząt i innych istot, czy to żyjących w wodach, w glebie, czy w lasach? Czy wnosi ona harmonię w życie ludzi? Czy jest ona poszanowaniem naszego zdrowia?

Tak, tak. Niech nasza praca będzie wyrazem tego, co tak najbardziej chcemy w życiu robić, to, co najlepiej potrafimy robić i służy każdemu. Niech będzie ona wyrazem naszych talentów, marzeń, tego, co się chce poznać, zgłębić.

Na tej stronie internetowej, będziemy mogli znaleźć przykłady takiej pracy. Różne przykłady zawodów Nowej Ery, które mają stać się dla Nas wszystkich inspiracją. Zachęcam Was do przesyłania do Nas różnych materiałów ukazujących Pracę Nowej Ery. Jej charakter, na czym polega, czemu służy, jak w nosi harmonię w życie wszystkich istot na Ziemi. W jaki sposób tworzy ład na tej planecie. Najciekawsze materiały zgodne z kryteriami Pracy Nowej Ery będą umieszczane na tej stronie. Stronę tę będziemy więc tworzyć my. Będzie ona odzwierciedleniem aktualnych zmian na Ziemi. Wizją harmonii, która ma w końcu rozszerzyć się na całą planetę. Prace te mają stać się inspiracją dla innych do tworzenia Cywilizacji Nowej Ery, do tworzenia z myślą o sobie i innych. Stań się pionierem wkraczającej nowej rzeczywistości.

 Na tej stronie znajdziemy też inne ciekawe materiały. Zainteresowanych zapraszam gorąco na tę stronę.

                   

                                                                  Jarosław Ziółkowski

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do strony głównej