Nadchodzi Nowa Era

 

Obecnie czasy się zmieniają. Wszystko zmierza ku coraz lepszemu. Odchodzi to, co stare, to, co nie jest już zgodne z harmonią. To, co sieje lęk, strach, to, co jest wyrazem wyzysku, przemocy, bólu, wszystko to zanika.

Na Ziemi odbywa się wielki generalny porządek, sprzątanie. Tak to już jest. Podczas sprzątania wydaje się, że narasta coraz większa ilość niepotrzebnych śmieci, zbędnych rzeczy. Ale tak naprawdę, one wciąż istniały. One po prostu wychodzą na powierzchnię, by zostać usunięte. W trakcie porządków robi się mały lub większy bałagan. Jest to etap przejściowy. W końcu mniej więcej po 2012 roku wkroczy nowy cudowny świat, nowa era. Wkroczy życie pełne miłości, wzajemnej współpracy, pełne piękna, harmonii. Wkroczą nowe możliwości. Wszystko się zmieni. Już teraz wszystko się zmienia. W jaki sposób? To wszystko zależy od Nas.

Jednak to nie tylko my, ludzie, w tym bierzemy udział. Nasz świat zamieszkują w równoległych światach różne rasy kosmiczne. One Nam w tym pomagają. Przygotowują Ziemię do nowego etapu życia. Obecnie przygotowania polegają na podnoszeniu wibracji Ziemi, wzmacnianiu pola magnetycznego Ziemi. Z kosmosu napływają coraz silniejsze energie. Wkracza coraz silniejsze światło. W wyniku tego Ziemia wciąż podnosi swoje wibracje. Podobnie jest z naszym życiem. Wszystko, co egzystuje na Ziemi zwiększa swoje tempo drgań. Ziemia, nasze ciała emanują coraz silniejszym światłem. Oczywiście to wszystko zależy od indywidualnej pracy nad sobą. Od naszej osobistej samoprzemiany. Nasze myśli, przekonania, nastawienie w obecnych czasach się zmienia. W konsekwencji i nasze życie. Poprzez wyższe wibracje naszych myśli wkraczamy w inny świat. Podobnie jest z naszą planetą Ziemią. Ziemia podnosząc swoje wibracje wkracza również w nowy świat. Dostraja się do innych rzeczywistości. Jednym słowem wkracza w piąty wymiar.

    Według planów ma to się stać ostatecznie w 2012 roku. W końcu ludzie ujrzą inne światy, inne cywilizacje kosmiczne, jak i różne rasy kosmiczne je zamieszkujące. Stanie się tak, gdyż Ziemia, nasz Umysł, coraz szybciej drga. Gdyż nasza planeta, my, zaczynamy funkcjonować na coraz wyższych częstotliwościach. Jednym słowem dostrajamy się do częstotliwości tychże światów.

                                                                            Jarosław Ziółkowski

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do strony głównej