Energia światła

 

Na Ziemię wkracza coraz silniejsza energia światła. Jest to światło, które ma moc przemiany wszystkiego w zupełnie inną rzeczywistość. Na ziemię wkracza nowy świat, świat totalnej harmonii. I My w tym wielkim wydarzeniu bierzemy udział. Zachęcam Was abyście użyli całą swoją moc, wolę i wchłaniali w siebie światło. Niech przekształca ono wasze ciała, uczucia, umysł. Niech poszerza waszą świadomość. Wtedy, gdy gromadzimy w sobie światło, wszystko, co stare, wszelkie stare przekonania, nawyki o niższej wibracji, wszystko to odpada. Nasze ciała, umysł, świadomość wznoszą się na coraz wyższe wibracje. Gdy podnoszą się wibracje naszych ciał, wówczas podnosi się wibracja Ziemi. Na Ziemi jest już coraz więcej światła. Rozprzestrzenia się ono coraz bardziej. Wzywajmy to światło z kosmosu! Twórzmy je swoimi myślami! Niech całą Ziemię zaleje wielka fontanna światła! Niech przekształca ono całą naszą rzeczywistość w cudowną harmonię!

W trakcie, gdy tak światło spływa na Nas, budzą się w Nas niesłychane zdolności. Nagle w miarę upływu czasu telepatia, podróże po równoległych światach, w czasie, zdolność tworzenia myślą rzeczywistości, kontakt z istotami z innych światów stają się czymś normalnym. Jednak to od Nas zależy jak szybko ten świat bajki wkroczy w nasze życie. To od Nas zależy czy w ogóle w takie cudowne życie pełne harmonii wkroczymy. Każda twoja myśl, intencja, przekonanie, chęci mają wpływ na twoją rzeczywistość. Kreują ją. Pamiętaj o tym. To ważne. Nasze wielowymiarowe ciała pod wpływem światła uaktywniają się. Jak dotąd używaliśmy kilka procent swojego mózgu, jedynie dwie helisy DNA. Teraz to wszystko się zmienia. Światło dąży do uaktywnienia w Nas całego mózgu, 12 helis DNA oraz 12 czakr naszych ciał. Gdy zaczniemy używać tych 5 czakr znajdujących się poza naszymi ciałami fizycznymi, nasza świadomość rozszerzy się na równoległe światy i wymiary. Tak, tak. Aby stworzyć na Ziemi harmonię, trzeba poszerzyć swoją świadomość, poczuć się mieszkańcem nie tylko planety Ziemi, ale i całego Wszechświata. Trzeba spojrzeć na rzeczywistość z szerszej perspektywy, z perspektywy całości.

Zachęcam Was do odkrywania Waszych wewnętrznych światów. Sięgnijcie po skarby tam ukryte. Rozwijajcie w sobie wielowymiarową percepcję, moc, wielowymiarowe talenty. Są one Nam potrzebne by stworzyć tutaj na Ziemi harmonię. Do tego jest potrzebna przeogromna siła.

 

                                                                               Jarosław Ziółkowski

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do strony głównej