Cuda natury.

 

Na Ziemię wkracza nowe myślenie, nowe nastawienie do natury, środowiska. Dotychczas wielu z Nas myślało, że aby stan przyrody się poprawił, należy organizować protesty, akcje przeciwko wycinaniu lasów, zanieczyszczaniu mórz, rzek, gleb, powietrza. Iż należy wciąż informować ludzi o zmniejszającej się liczbie gatunków zwierząt, roślin, o coraz większym zanieczyszczaniu planety. Jednak walka z tym, jeszcze bardziej ten stan nasila. Dlaczego? Jest tak, gdyż wszelkie myśli, obrazy, wizje w naszych umysłach są wizualizacją, projektem, programem tworzącej się rzeczywistości. To, co utrzymujemy w umyśle, w końcu materializuje się. Ludzie zaczynają w to wierzyć. Poddają się temu. Dlatego, gdy chcesz naprawdę pomóc przyrodzie, planecie Ziemi, zacznij tworzyć wizje, jak przyroda w końcu rodzi się na nowo. Jak powietrze, wody, gleby stają się coraz bardziej czyste. Jak Amazonia, jedna wielka dżungla rozszerza się coraz bardziej. Lasy bujnie wkraczają na nowe tereny. Oceany, morza, rzeki, jeziora stają się niesamowicie czyste. Wyobraź sobie, jak tysiące, miliony, miliardy ludzi czyta o tym artykuły, poezję, książki, słucha o tym muzyki, ogląda tego typu przedstawienia teatralne, filmy w TV, czy w kinie. O tym jak środowisko na Ziemi staje się całkowicie czyste. Jak przyroda bujnie na nowo wkracza na Ziemię, z jedną wielką totalną prędkością. W ten sposób, poprzez tworzenie i odbiór tego typu twórczości, utrzymując wspólnie w naszych umysłach takie wizje, sprawiamy, że tak się dzieje. Mało kto pomyśli, a może już nawet nikt, że może być inaczej. Wszędzie będzie się o tym mówiło. W ten sposób stworzymy bajeczny świat na tej Ziemi. Po prostu myśląc w ten sposób, w to uwierzymy, mało tego, po prostu taki stan sytuacji będziemy kreować, już kreujemy. Tak więc, twórzmy bajki, artykuły, książki, filmy, przedstawienia teatralne, obrazy, rzeźby, projekty. Poprzez nie, wizualizujmy wspólnie razem cudowną, pełną bujnej przyrody, czystą planetę Ziemię.

Gdy zaopiekujemy się w ten sposób przyrodą, gdy będziemy pielęgnować w naszym umyśle optymistyczną wersję stanu środowiska na Ziemi, przyroda odwdzięczy się Nam zwielokrotnioną mocą. Tak jak My czynimy przyrodzie, tak przyroda Nam. Jak cudownie jest dbać o przyrodę, widzieć wszędzie jak wszystko podąża ku harmonii. Gdy przyroda, środowisko staje się czyste, wówczas powietrze, którym oddychamy, pożywienie, woda, wszystko staje się czyste. Konsekwencją tego i nasz organizm staje się czysty, w pełni zdrowy. Zaczynamy cieszyć się życiem.

Czy wiesz, że przyroda, natura kryje w sobie jeszcze większe bogactwa? Są to energie. Każdy gatunek kamyczka, roślinki, zwierzęcia, wszystkie twory przyrody, natury mają w sobie różne informacje. Te twory przyrody to ciała, w których zamieszkują żywe istoty. Każdy gatunek kamienia, trawki, kwiatka, drzewa, każdy gatunek zwierzęcia, różnych żywiołów natury, może Nam w różnych rzeczach pomóc. Jedne w mgnieniu oka uzdrawiają, oczyszczają z przeszłej karmy, różnych uzależnień, nawyków, przekonań. Inne uaktywniają w Nas różne zdolności, talenty. Dają Nam poczucie mocy, nieograniczonej siły. Są takie, które pobudzają w Nas cudowne poczucie miłości, harmonii. Są takie, które poszerzają naszą świadomość, uaktywniają percepcję, telepatię, jasnowidzenie i inne wielowymiarowe zmysły. Takie, które sprawiają, że zaczynamy realistycznie podchodzić do życia, tworzyć. Takie, które wzbudzają w Nas przeolbrzymie poczucie radości. Na Ziemi są miliardy różnych gatunków kamieni, roślin, zwierząt i innych tworów natury. I każdy w sobie coś ma. Przyroda, natura istnieje na Ziemi tak naprawdę w tym celu, byśmy nawzajem sobie pomagali. Przyroda, natura i my, ludzie, stanowimy jeden wspólny organizm. Wspólnie razem możemy dokonać wielkich rzeczy. 

 

Jarosław Ziółkowski

                                                                                                                               

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do strony głównej