Zmiany na Ziemi (faza oczyszczania)

       

Na Ziemi coraz częściej zachodzą zjawiska trąb powietrznych, powodzie, trzęsienia ziemi, pożary, wybuchy wulkanów itp. zjawiska naturalne. I to tam, gdzie jest to potrzebne. Szczególnie tam, gdzie najbardziej została naruszona równowaga, harmonia.  Ziemia oczyszcza się ze wszystkiego, co jej szkodzi, ze wszystkiego co szkodzi ludziom, ze wszystkiego, co jest niezgodne z harmonią, miłością. Ziemia oczyszcza się ze wszelkich idei wyzysku, filozofii życia jednych kosztem innych. Oczyszcza się z ideologii przemocy, życia opartego na lęku, walce o przetrwanie. Świat wyzysku odchodzi. Chodzi tu m.in. o:

-życie oparte na ropie naftowej, węglu, gazie. A przecież ludzie mogliby żyć za darmo. Mieć za darmo ciepło, prąd, napęd do pojazdów, energię na różne cele.... Technologia taka już istnieje;

-o życie oparte na produkcji i sprzedaży niezdrowej żywności i napojów, gdzie nieważne jest zdrowie ludzi, ale zysk; na sprzedaży wszystkiego co niejadalne, ale ma smak, kolor, zapach - a to wszystko za pomocą technologii chemicznej;

-na budownictwie z drogich materiałów i toksycznych zarówno dla ludzi jak i środowiska naturalnego (beton, farby...),  a przecież naturalne surowce jak glina, piasek, kamienie, słoma itp. są znacznie tańsze, a często nawet dostępne za darmo, a po drugie zdrowe dla ludzi i środowiska;

STARE WALI SIĘ, ABY POWSTAŁO NOWE. WKRACZA NA ZIEMIĘ CYWILIZACJA NOWEJ ERY.

        Ziemia oczyszcza się z betonu, nadmiernej ilości wieżowców, budynków, autostrad, blokowisk, fabryk, zakładów przemysłowych.

PO TO, ABY WKROCZYŁ NA ZIEMIĘ NOWY ŚWIAT:

 -budynki, domy, drogi, mosty z surowców naturalnych, zdrowych dla ludzi i przyrody (budownictwo ekologiczne);

-zakłady przemysłowe oparte o energię naturalną (energia wody, słońca, ziemi, perpetum mobile);

-pojazdy na energię naturalną (tanią lub darmową);

-sklepy zdrowej żywności, bary, restauracje, kawiarnie ze zdrowymi produktami;

-kina, teatry, media przedstawiające to, co piękne, motywujące do tworzenia harmonii, rozwoju (Sztuka Nowej Ery);

        Ziemia oczyszcza się również z lasów monokulturowych przeznaczonych na wycinkę, cele przemysłowe... (pożary):

-po to by wkraczały na Ziemię wielogatunkowe, naturalne lasy, przeznaczone do ich szanowania i wykorzystywania ich darów w zupełnie inny sposób;

       Ziemia oczyszcza się ze słupów i linii wysokoenergetycznych:

-po to by pojawiły się panele słoneczne i inne naturalne źródła energii szanujące środowisko i zdrowie ludzi, na których już wkrótce będzie się opierało życie na Ziemi, w tym by ludzie zaczęli wykorzystywać energię perpetum mobile.

        Miasta, centra przemysłowe oparte na wyzysku, życiu jednych kosztem środowiska, ludzi, zwierząt, roślin powalają tornada, burze, grady, powodzie, trzęsienia...

PO TO BY ZBUDOWAĆ NOWE MIASTA OD NOWA, OD PODSTAW

zgodnie z kryteriami poszanowania zdrowia ludzkiego, przyrody, oparte na idei harmonii, miłości, rozwoju świadomości. Już czas szanować każde drzewo, każdy las, dzikie łąki, naturalne ekologiczne tereny przyrodnicze, w tym każdego człowieka. Liczy się to, aby każdemu żyło się dobrze.

LASY NATURALNE CHRONIĄ ZIEMIĘ PRZED EKSTREMALNYMI RÓŻNICAMI KLIMATYCZNYMI (SUSZE, POWODZIE...). ŁAGODZĄ KLIMAT, DAJĄ NAM TLEN, OCZYSZCZAJĄ ŚRODOWISKO, SĄ CUDEM NATURY.

Obecne kataklizmy (faza oczyszczania) są wezwaniem ludzkości do tego aby się PRZEBUDZIĆ. Dotyczy to każdego. Niech każdy robi to, co może!!! Już czas zbudować NOWY ŚWIAT!!!

*miasta z naturalnych surowców - technologia budowy domów (z gliny, piasku, słomy, kamieni) już jest opracowana i sprawdzona. To cud natury.

*sadzić lasy wielogatunkowe, albo pozwolić by same naturalnie się zasiewały - wtedy są mocniejsze i zdrowsze.

*upodabniać miasta do ogrodów i lasów.

*przedstawić się na ogrzewanie panelami słonecznymi i innymi alternatywnymi źródłami energii.

*wytwarzać prąd poprzez fotoogniwa, czy nowe technologie perpetum mobile.

*wytworzyć pojazdy na bazie energii słonecznej, kosmicznej itp..

*przestawić się na naturalne dla środowiska środki czystości oraz naturalne środki ochrony roślin i nawożenia gleb (ogrodnictwo i rolnictwo ekologiczne).

JUŻ CZAS ZBUDOWAĆ NOWY ŚWIAT. TEN CZAS NADSZEDŁ WŁAŚNIE TERAZ!!!

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony