PORTAL DO NIESKOŃCZONEGO BOGACTWA

 

Na Ziemi dokonuje się olbrzymia Transformacja. Nie wszyscy ją dostrzegają. Walka o przetrwanie, brak czasu utrzymując Nas w strachu zawęża naszą percepcję przez co nie możemy zobaczyć zmian które dokonują się wokół Nas. By je ujrzeć trzeba wznieść się ponad strach, wejść w częstotliwość Miłości, Zaufania i prowadzeniu przez Źródło. Wówczas te zmiany ujrzymy i otworzymy się na nieograniczone możliwości.

Stary świat się rozpada. Ludzie tracą pracę, lub harują ciężko za marne pieniądze i wykończeni nie mają czasu na rozwój, transformację i kreację wokół Siebie Harmonii. Czy na tym ma polegać życie? Na cierpieniu i walce o przetrwanie? Czy może skupić się na tym co ważne. Na rozwoju Duchowym i kreowaniu Nowej Harmonijnej Ziemi. Poprzez media sieje się iluzję biedy, kryzysu, katastrof by utrzymywać ludzi w lęku i energii pesymizmu. Już czas wznieść się ponad to wszystko. Bieda to iluzja. Mamy dostęp do Nieskończonego Bogactwa. Tylko musimy się na nie otworzyć.

Ludzkość używając jedynie 2 nici DNA a co za tym idzie kilkunastu procent mózgu żyje koncentrując głównie swoją uwagę na utrzymaniu się przy życiu i zdobywaniu dóbr materialnych by poczuć się bezpiecznie.

Obecne Zmiany na Ziemi, spływające Światło z Kosmosu aktywują kolejne nici DNA w naszych ciałach, a co za tym idzie kolejne obszary mózgu. Tylko trzeba wznieść się ponad strach który te energie uzdrawiające blokuje. Otwórz się. Zaufaj. Wkracza Nowy Świat. Kolejne nici DNA uaktywniając się w Nas sprawiają że zaczynamy czuć sens życia, uaktywniają się w Nas nieskończone Potencjały.

Używając dwóch nici DNA nasza świadomość prawie w 100% koncentrowała się na przetrwaniu.

Obecne Zmiany energetyczne na Ziemi sprawiają że możemy mieć coraz większy dostęp do Bogactwa, do wolnego czasu by tę większą część swojego czasu poświęcać na rozwój, transformację, pasję, tworzenie harmonii. 2 nici DNA spośród 12 nici sugerują że zamiast 90% energii tracić na utrzymanie się w tej materii, możemy jej zużywać jedynie ok. 10% a resztę  czyli ok. 90% możemy poświęcić na duchowe aspekty i tworzenie mając już środki do tejże realizacji.

INSTRUKCJA JAK OTWORZYĆ TĘ BRAMĘ MOŻESZ ZNALEŹĆ W GŁĘBI TWEJ DUSZY, W ŚWIĘTEJ KOMNACIE SERCA WSŁUCHUJĄC SIĘ W SWÓJ GŁOS WEWNĘTRZNY, GŁOS BOGA. PRZYPOMNIJ SOBIE KIM JESTEŚ, CO MOŻESZ ZROBIĆ TUTAJ DLA ZIEMI I LUDZKOŚCI. CO TAK NAPRAWDĘ CHCIAŁBYŚ ROBIĆ? W JAKI SPOSÓB CHCIAŁBYŚ SIĘ REALIZOWAĆ NA TEJ ZIEMI?

WSZELKIE ODPOWIEŹDZI NA TE PYTANIA SĄ W TOBIE

 ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NASZEGO CENTRUM ROZWOJU GENIUSZU I ŚWIADOMOŚCI ŚWIETLNEJ

Warto to przeczytać:

Finansowe Wzniesienie

Nowy System Finansowy

NESARA, Światowy Program Obfitości 1/3

NESARA, Światowy Program Obfitości 2/3

NESARA, Światowy Program Obfitości 3/3

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony