Fenomenalne wiadomości

 

DNA jako nośnik informacji W TECHNOLOGII

Naukowcy japońscy odkryli, że będzie można było już wkrótce wykorzystywać wytworzone przez nich sztuczne DNA jako nośnik informacji. W porównaniu do dyskietek, płyt CD itp. nośników, które mają trwałość poniżej 100 lat), DNA jest bardzo trwały (wiele tysięcy, a nawet milionów lat) i może pomieścić więcej danych. (Nexus: wrzesień-październik 2007)

A propos, czy wiesz, że nasze DNA to wielka biblioteka informacji, w której możemy odnaleźć wiedzę o Nas samych, o naszym zadaniu na Ziemi, poprzednich wcieleniach i wielu innych....  Nasze ludzkie DNA jest dziełem twórczym istot z kosmosu, (Przekazy Plejadian)

 

Efekt Placebo - POTĘGA UMYSŁU

Wiele badań dowodzi, iż myśli, przekonania mają silniejszy wpływ na nasze ciało, niż przykładowo leki.

Pewnego razu dokonano eksperymentu: 10 osób poddano operacji na sercu, u drugich 10 osób tylko dokonano nacięcia i powiedziano, że też miały przeprowadzoną operację. Wynik wyleczenia u obu grup był ten sam. Podobnie przeprowadzono taki sam eksperyment podczas operacji mózgu. Wynik był ten sam. Zarówno symulowana jak i prawdziwa operacja dała ten sam wynik To myśli powodują, że człowiek zdrowieje. (Nexus: wrzesień-październik 2007)

Pewna osoba, która wychowała się w dżungli straciła nogę..., nie wiedziała, że stracone kończyny już nie odrastają, wiedziała po prostu, miała przekonanie, że jej ta noga odrośnie, że to normalne i tak się stało!!! Jej noga odrosła. Bo tak myślała. Ludziom jeśli nie odrastają nogi, ręce, palce, jeśli ludzie nie wstają z wózków inwalidzkich itp. to tylko dlatego, że takie mają przekonania. UMYSŁ TO POTĘGA!!!

MYŚLĄ MOŻEMY SIĘ WYLECZYĆ <  MYŚLĄ MOŻEMY TWORZYĆ (WIZUALIZACJA, METODA SILVY, NLP ITP.)

 

ISTOTY Z KOSMOSU CHCĄ Z NAMI NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ

a nie z Nami walczyć, jak błędnie Nas wprowadzają media, władza (widząc w tym dla siebie ekonomiczne korzyści rzędu miliardów dolarów ...)  FEDERACJA GALAKTYCZNA chce z Nami współpracować, chce Nam pomóc utworzyć na Ziemi piękniejszy i harmonijny świat.

WIĘKSZOŚĆ ISTOT Z KOSMOSU TO PRZYJAZNE NAM ISTOTY, KTÓRE JUŻ OD WIEKÓW NAMI SIĘ OPIEKUJĄ. CZUWAJĄ ONE NAD NASZĄ EWOLUCJĄ.

OTRZYMALIŚMY OD TYCH ISTOT WIELKĄ PROPOZYCJĘ!!!!

MOŻEMY, JAK ZECHCEMY, ŚWIADOMIE PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO FEDERACJI GALAKTYCZNEJ, MOGĄ ONI JUŻ WKRÓTCE UJAWNIĆ SIĘ NAM GLOBALNIE - TYLKO MENTALNIE MUSIMY WYRAZIĆ NA TO ZGODĘ, GDYŻ ISTOTY TE DZIAŁAJĄ BEZ INGERENCJI I PRZEMOCY - I UJAWNIĆ NAM NOWĄ WIEDZĘ, TECHNOLOGIĘ, MOŻLIWOŚCI....

 

 Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony